Analytik - Špecialista /-tka úhrad zdravotnej starostlivosti

  • Miesto práce: Lamačská cesta, Bratislava
  • Mzdové podmienky (brutto): 1 200 EUR/mesiacPolročné / ročné odmeny
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie dát z laboratórnych a ambulantných informačných systémov k vykazovaniu dávok na zdravotné poisťovne.
• Bežná administratíva spojená s analýzou zdravotných výkonov.
• Kontrola správnosti zadania ambulantných a laboratórnych výkonov v priebehu mesiaca a komunikácia prípadných nezrovnalostí na lekára/zariadenie.
• Spolupráca pri implementácii zlepšení laboratórneho informačného systému.
• Príprava analýz, simulácií a prognóz.
• Identifikácia potenciálnych rizík.

Iné výhody

• Budete súčasťou nadnárodnej spoločnosti s multiodborovými laboratóriami, spoznáte skutočných odborníkov a budete mať možnosť sa ďalej rozvíjať.
• Ponúkame pružnú pracovnú dobu.
• Sick days, príspevok na Multisport kartu, príspevok na poistenie zodpovednosti, príspevok na dôchodkové poistenie, zľavu na všetky laboratórne testy.
• Podporujeme odborné vzdelávanie. Kladieme dôraz na Váš ďalší profesijný a osobný rozvoj.
• Máme priateľský kolektív, a to nie je klišé. Pravidelne sa stretávame, či už na celofiremných akciách či teambuildingových stretnutiach v rámci jednotlivých oddelení.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Základy
Visual Basic for Applications (VBA) - Úplný začiatočník
Microsoft Excel - Pokročilý

• Analytické myslenie Vám nie je cudzie.
• Máte MS Excel na pokročilej úrovni - od pokročilejších funkcií, cez kontingenčné tabuľky.
• Viete základy MS Access
• Ovládate i VBA, prípadne máte chuť sa ho naučiť.
• Znalosť Power Pivot a Power Query považujeme za veľkú výhodu.
• Vysokú mieru zodpovednosti a samostatnosti nad zverenou prácou - hľadáme spoľahlivého parťáka do nášho skvelého tímu.
• Máte zápal pre vec a chuť sa ďalej vzdelávať a ste pripravený/á na zmeny.
• Môžete pracovať na plný úväzok; na správneho kolegu alebo správnu kolegyňu si vieme počkať.
• Skúsenosti s vykazovaním a komunikáciou so zdravotnými poisťovňami výhodou.

Spoločnosť synlab slovakia patrí do skupiny synlab group, ktorá je lídrom na trhu Európskych laboratórií.

Poskytujeme laboratórnu diagnostiku v týchto štátoch Európy a Ázie:
Veľká Británia, štáty Beneluxu, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Macedónsko, Ukrajina a Bielorusko
Turecko, Saudská Arábia, Spojené Arabské Emiráty (Dubaj)

Spoločnosť synlab slovakia s.r.o. má vysoko špecializované pracoviská, ktoré poskytujú:

laboratórnu a špecializovanú laboratórnu diagnostiku:
v humánnej medicíne
vo veterinárnej medicíne
ambulantné služby:
klinická biochémia - metabolická ambulancia
hematologická ambulancia
konziliárne služby

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Ďakujeme Vám za prejavený záujem o prácu v spoločnosti Synlab Slovakia s.r.o.

Na základe CV dôkladne posúdime Vaše skúsenosti, znalosti a predpoklady na obsadzovanú pracovnú pozíciu.
V prípade, ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, s radosťou Vás pozveme na osobný pohovor. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

O výsledku výberového konania budete informovaný písomne.

Žiadosti a osobné údaje neúspešných kandidátov budú zlikvidované v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.
ID: 4396725  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac