Odberová sestra/Pracovník príjmu vzoriek

  • Miesto práce: Nitra
  • Mzdové podmienky (brutto): 750 EUR + príplatok za prácu v sťaženom prostredí + pohyblivá zložka mzdy + odmeny
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odbery biologického materiálu;
- príjem biologického materiálu a žiadaniek na laboratórne vyšetrenia;
- zadávanie údajov o požadovaných vyšetreniach a o pacientoch do laboratórneho informačného systému;
- overovanie, kontrola a oprava správnosti údajov na žiadankách;
- telefonická a emailová komunikácia so zdravotníckym personálom;
- výkon ďalších administratívnych činností v laboratóriu.

Iné výhody

- sociálny program pre zamestnancov;
- možnosť odborného rastu a zvyšovania si kvalifikácie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

SZŠ, odbor zdravotná sestra

Požadovaná prax

1

- prax s odbermi zo žily nevyhnutná
- príjemné vystupovanie pri komunikácii s lekármi a pacientmi;
- zmysel pre detail;
- schopnosť práce v rušnom prostredí.

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. patrí do skupiny SYNLAB Group, ktorá je lídrom na trhu Európskych laboratórií.

Poskytujeme laboratórnu diagnostiku vo viac ako 30 krajinách na 4 kontinentoch.

Spoločnosť synlab slovakia s. r. o. má vysoko špecializované pracoviská, ktoré poskytujú:
• laboratórnu diagnostiku v humánnej a veterinárnej medicíne
• konzultácie pre spolupracujúcich lekárov
• ambulantné a konziliárne služby

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na emailovú adresu spoločnosti.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Vaľovská
E-mail: poslať životopis
ID: 3570433  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR + príplatok za prácu v sťaženom prostredí + pohyblivá zložka mzdy + odmeny