Účtovník

  • Miesto práce: Pestovateľská 2, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie pridelenie účtovnej agendy:
- Kontrola dokladov vchádzajúcich do účtovníctva;
- Účtovanie obehu materiálu (faktúry, príjemky, výdajky), kontrola zostatku materiálu na sklade s evidenciou v účtovníctve, kontrola a účtovanie rozdielov na základe mesačných a kvartálnych inventúr;
- Účtovanie finančných operácií (banka, pokladňa);
- Účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr;
- Zodpovednosť za účty hlavnej knihy, rekonsiliácie, inventarizáciu účtov hlavnej knihy;
- Kontrola dodržiavania metodických usmernení a legislatívy, novo-uzatvorených zmlúv;
- Mesačné, štvrťročné a ročné uzávierkové činnosti;
- Príprava podkladov k auditom podľa pokynov vedúceho;
- Tvorba dokumentov a prehľadov podľa požiadaviek;
- Participácia na tvorbe interných smerníc ;
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti.

Iné výhody

- práca v medzinárodnej spoločnosti;
- sociálny program pre zamestnancov;
- parkovacie miesto hradené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- Ukončené SŠ vzdelanie ekonomického zamerania;
- Minimálne 2 ročné skúsenosti v účtovníctve;
- Znalosti a prehľad v účtovnej a daňovej legislatíve;
- Znalosť účtovného SW Helios Orange veľkou výhodou;
- Dobré PC zručnosti, pokročilá znalosť MS Excel a MS Word;
- Precíznosť a analytické myslenie;
- Ochota tímovo spolupracovať;
- Zmysel pre detail.

Spoločnosť synlab slovakia patrí do skupiny synlab group, ktorá je lídrom na trhu Európskych laboratórií.

Poskytujeme laboratórnu diagnostiku v týchto štátoch Európy a Ázie:
Veľká Británia, štáty Beneluxu, Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko, Poľsko, Česká republika, Slovensko, Rakúsko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Rumunsko, Bulharsko, Macedónsko, Ukrajina a Bielorusko
Turecko, Saudská Arábia, Spojené Arabské Emiráty (Dubaj)

Spoločnosť synlab slovakia s.r.o. má vysoko špecializované pracoviská, ktoré poskytujú:

laboratórnu a špecializovanú laboratórnu diagnostiku:
v humánnej medicíne
vo veterinárnej medicíne
ambulantné služby:
klinická biochémia - metabolická ambulancia
hematologická ambulancia
konziliárne služby

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Žiadosti o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom zasielajte na mailovú adresu spoločnosti.
V žiadosti o prijatie do pracovného pomeru žiadame napísať súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona 122/2013 Z.z. v znení neskorších doplnkov.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, odpovedať budeme len vybratým kandidátom pozvaným na osobný pohovor, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Adresa spoločnosti

synlab slovakia s.r.o.
Limbová 5
831 01 Bratislava
ID: 3156750   Dátum zverejnenia: 10.8.2017