Obchodno-technický zástupca

Syngenta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
TBC

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Syngenta patrí medzi popredné poľnohospodárske spoločnosti na svete. Jej poslaním je zvyšovať a chrániť potenciál rastlín pre potreby života na tejto planéte.
V súčasnosti, hľadáme obchodno technického zástupcu, ktorý bude súčasťou našej obchodnej jednotky pre osivá. Jeho úlohou bude vytvárať dopyt po osivách poľných plodín v pridelených oblastiach podľa plánovania aktivít pripravovaného manažérom/manažérkou obchodnej efektívnosti predaja, tak aby boli dosiahnuté obchodné a marketingové ciele určené vedúcim predaja.
Všetci zohrávame dôležitú rolu a pridávame hodnotu.

Vašou úlohou bude:
-Napĺňať obchodné ciele pri predaji osív kukurice, slnečnice, repky olejnej a obilnín.
-Podporovať kampaňový predaj u pridelených zákazníkov, manažovať objednávky poľnohospodárov, transakčné aktivity, práca s financiami, spravovanie reklamácií.
-Poskytovať poľnohospodárom podporu v oblasti agronómie, využitia produktov a správy plodín v súlade s pokynmi a marketingovými plánmi firmy. Byť prvou oporou pri výskyte možných reklamácii.
-Monitorovať zákazníkov -ich predaj a zásoby počas celej sezóny, pravidelne zbierať a hlásiť relevantné informácie z trhu.
-Zorganizovať demonštračné a propagačné pokusné polia, zúčastňovať sa poľných dní a iných podujatí s poľnohospodármi a zákazníkmi.
-Pripraviť prognózu dopytu po osivách v danej oblasti, informovať sa o dodávkach a logistických záležitostiach.
-Propagovať produkty na ochranu rastlín určené na začiatku sezóny.

Nevyhnutné pre túto pozíciu:
-Sústredenosť, disciplinovanosť a Time management.
-Agronomické vedomosti a znalosti poľných plodín a produktov sú nevyhnutné pre túto pracovnú pozíciu. Dôležitá je aj ochota vzdelávať sa v oblasti poľnohospodárstva.
-Pochopenie konkurenčného prostredia.
-Schopnosť pracovať v tíme.
-Vyjednávacie a obchodné zručnosti, pochopenie potrieb zákazníka.
-Dobré počítačové schopnosti na riadenie aktivít v CRM systéme.
-Vodičské oprávnenie skupiny B.

Máte možnosť sa pridať do našej spoločnosti s viac ako 28 000 zamestnancami po celom svete kde je váš rozvoj našou prioritou.
Získate konkurencieschopný plat a iné atraktívne benefity.
Ak sa chcete prihlásiť, pošlite svoj životopis na adresu [email protected], alebo sa prihláste prostredníctvom syngenta.com/careers/job-search

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Agriculture background

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Počítačové zručnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

-Myslenie zamerané na predaj
-Sústredenosť, disciplinovanosť. Time management je taktiež nevyhnutný.
-Agronomické vedomosti a znalosti poľných plodín a produktov sú nevyhnutné pre túto pracovnú pozíciu. Dôležitá je aj ochota vzdelávať sa v oblasti polnohospodárstva.
- Excelentná schopnosť interakcie, silné komunikačné schopnosti, empatia.
-Vodičský preukaz.

Syngenta is leading science-based agtech company; dedicated to bringing plant potential to life. Each of our 28,000 employees in more than 90 countries work together to solve one of humanity’s most pressing challenges: growing more food with fewer resources. A diverse workforce and an inclusive workplace environment are enablers of our ambition to be the most collaborative and trusted team in agriculture. Our employees reflect the diversity of our customers, the markets where we operate and the communities which we serve. No matter what your position, you will have a vital role in safely feeding the world and taking care of our planet. Join us and help shape the future of agriculture
ID: 3906382  Dátum zverejnenia: 27.4.2020