Brigáda - Administratíva a spracovanie dát

Syngenta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 4/D, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
24.09.2017
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratíva a spracovanie dát

Študentom VŠ ponúkame možnosť vyskúšať si prácu v nadnárodnej spoločnosti a nahliadnuť do fungovania oddelenia marketingu.

Práca na dohodu o vykonaní práce do decembra 2017
Flexibilné rozvrhnutie pracovnej doby
Nástup ihneď

V prípade záujmu nám pošlite Váš štrukturovaný životopis s informáciami o Vašej časovej dostupnosti.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôkladnosť
Samostatnosť
Schopnosť pracovať s číslami a Excelom

O Syngente:
Syngenta je popredná spoločnosť v oblasti poľnohospodárstva pomáhajúca k zlepšeniu globálnej potravinovej bezpečnosti tým, že umožňuje miliónom poľnohospodárov lepšie využívať dostupné zdroje. Prostredníctvom svetových vedeckých a inovatívních riešení pre plodiny, našich 28.000 zamestnancov vo viac než 90 krajinách sa snaží transformovať, ako sa plodiny pestujú. Zaviazali sme sa k záchrane pôdy pred degradáciou, posilneniu biologickej rozmanitosti a revitalizácii vidieckych komunít.
ID: 3194962  Dátum zverejnenia: 22.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,5 EUR na hodinu