Administratívny asistent/ka 1.400€: BB distribúcia zdrav. materiálu

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
1 200 - 1 400 EUR/mesiacPONÚKANÁ ODMENA:​ TPP (trvalý pracovný pomer): 1.400€ (priemerný mesačný plat): 1.200€ + 13. a 14. plat. Nástupný plat do zaškolenia bude dohodnutý individuálne s každým kandidátom (zaškolenie cca 2-3 mesiace).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme s vybranými kandidátmi a predstavíme nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

KTO SI OČAMI TVOJICH BUDÚCICH KOLEGOV?
„Človek ide niekedy aj priamo za klientom odniesť alebo priniesť produkty. Teda si vie poradiť s naložením pár krabíc do auta a rudlou ich u klienta priniesť priamo do miestnosti kam treba.“

„Vždy sa dá u nás dohodnúť ak má človek niečo s deťmi, alebo potrebuje jeden deň skončiť skôr a dobehnúť si to iný deň.“

„Aj vzhľadom na to, že sme relatívne menší tím, u nás sa veci riešia rýchlo, žiadna byrokracia.“

AKO TO VIDIA TVOJI KOLEGOVIA?
„Musím povedať, že je cítiť, že to u nás ľudí baví. Sme na trhu už takmer 20 rokov a nemáme žiadnu fluktuáciu.“

„V tíme je cítiť, že sa vieme na seba spoľahnúť a navzájom si pomôcť.“

„Našim cieľom nie je predávať za nižšiu cenu, ale mať kvalitných dodávateľov. A hlavne, aby sme boli maximálne flexibilní k zákazníkom a rýchli.“

ČO MÁŠ NA STAROSTI V SKRATKE?
- si súčasťou relatívne menšieho tímu, aj preto je rôznorodosť úloh dosť široká
- pomáhaš s čímkoľvek, čo si vyžaduje kancelária alebo podpora obchodu
- pripravuješ podklady pre účtovníka
- kontroluješ faktúry
- 1x mesačne pripravíš sumárny podklad ohľadne odberateľov
- objednávaš kuriérske služby podľa potreby
- máš na starosti, aby v kancelárii nič nechýbalo
- organizuješ logistiku, ak treba niečo priniesť alebo odniesť od zákazníka, v niektorých prípadoch osobne
- pracovná doba: 8 hodín pondelok-piatok, 7:30-16:00

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:​
- trvalý pracovný pomer (TPP)
- zástup počas MD na 18 mesiacov. Je priestor dohodnúť sa na dlhšie obdobie, ale nedá sa to zaručiť. Môžeš získať praktické skúsenosti.

HLAVNÉ VÝHODY PRE TEBA?
- si súčasťou tímu cca 10 ľudí v rámci SR s výbornou firemnou atmosférou a dlhoročnými vzťahmi
- príjemné kancelárske priestory

Informácie o výberovom konaní

PROSÍM PREČÍTAJTE SI PRED ZAVOLANÍM:
(1) Prečítal/a som si podrobne celý popis pozície.
(2) Viem, že toto je pozícia vyhľadávaná personálnou agentúrou a meno spoločnosti sa v popise neuvádza na základe zmluvných podmienok, a že každému kandidátovi v užšom výbere bude oznámená identita klienta.
(3) Chápem, že prihlásenie sa na pozíciu je prvý krok, a že kandidátom v užšom výbere budú predstavené všetky relevantné detaily ponuky. Ak by bola táto ponuka z akéhokoľvek dôvodu pre mňa nezaujímavá, zistím to počas prvých pár minút pri prvom obvykle telefonickom kontakte.
(4) Viem, že reagovať na pozíciu je možné len a výlučne cez elektronický formulár - nie cez e-mail, správu na sociálnych sieťach, osobne, poštou a pod.
(5) Viem, že svoj životopis (prípadne iný dokument) môžem zaslať aj neskôr a to ako odpoveď na automatický e-mail, ktorý mi príde keď sa na túto pozíciu prihlásim. A viem, že mi tento automatický e-mail môže prísť do priečinka nevyžiadanej pošty (spam, junk mail a pod.), ktorý som si skontroloval/a.
(6) Rozumiem, že výberové konanie nemá presný dátum ukončenia lebo závisí od viacerých faktorov, ktoré nevie personálna agentúra objektívne ovplyvniť, a že obvyklý proces môže trvať 5-20 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Úspešná slovenská spoločnosť pôsobiaca na trhu takmer 20 rokov v oblasti distribúcii zdravotníckeho materiálu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máš príjemné vystupovanie a dobré komunikačné schopnosti
- si samostatný a zodpovedný človek
- nemusíš mať zaužívaný postup, vieš situáciu zhodnotiť a systematicky nastaviť priority

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- MS Excel: základy
- MS Word: základy
- MS Outlook: základy

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- Anglický jazyk: komunikuješ e-mailom s dodávateľmi

POŽADOVANÁ PRAX:
- prax sa bude posudzovať individuálne, ale očakáva sa niekoľkoročná prax na podobnej pozícii alebo pozícii s podobnými úlohami

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 4511961  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac