Skladník (aj s min. skúsenosťami): dlhé roky na trhu + skvelý tím a atmosféra | BA-Ružinov TPP 1.200-1.400€

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
1 200 - 1 400 EUR/mesiacPONÚKANÁ ODMENA:​ TPP (trvalý pracovný pomer): 1.200-1.400€: fix sa skladá z 1.000€ základ + 200-400€ garantovaná variabilná zložka. Garantovaná variabilná zložka sa určí na základe dohody s kandidátom, jeho skúseností a profilu. Na garantovanú variabilnú zložku sa nesiaha a je vyplácaná každý mesiac v dohodnutej výške, jej zníženie by sa uplatnilo len v extrémnych prípadoch alebo pri hrubom porušení.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme s vybranými kandidátmi a predstavíme nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

KTO SI V OČIACH TVOJICH BUDÚCICH KOLEGOV?
„Táto pozícia je aj pre menej skúseného človeka, alebo človeka, ktorý nemá široké skúsenosti priamo v sklade. Dôležité je chcieť, ochota učiť sa, mať zmysel pre organizáciu a poriadok vo veciach. Tak aby si človek vedel postupne celé fungovanie skladu efektívne nastaviť.“

AKO TO VIDIA TVOJI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„Mne sa veľmi páči nálada vo firme, počujete sa ľudí smiať.“

„Človek si môže počas dňa vybaviť aj súkromnú vec, ak je to potrebné.“

„U nás vo firme je absolútne férový prístup.“

„Kolegovia sa majú v tíme na koho obrátiť, ak potrebujú odbornú pomoc alebo podporu.“

„Ľudia z manažmentu sú vždy k dispozícii a po ruke... a sú tímom vnímaní pozitívne, čo je veľmi dôležité.“

„Medzi najväčšie naše výhody patrí flexibilita pre našich klientov. Vieme projekt rýchlo zanalyzovať a rozhodovať na úrovní hodín, a následne ho dodať v rýchlom termíne ak je taká požiadavka. Ďalej je našou veľkou výhodou, že vieme urobiť realizačné celky od A po Z. Od návrhu, vypracovania projektu, montáže až po koncové miesta, uvedenia do prevádzky až po následné servisovanie.“

O ČO IDE V SKRATKE:
- máš na starosti sklad: naskladnenie, evidencia, vyskladnenie
- pracovná doba: pondelok-štvrtok 7:00-16:00, piatok 7:00-13:30
- tvojimi hlavnými kolegami sú ľudia z oddelenia back-office a servisní technici
- kolegom technikom pripravuješ všetko, čo budú potrebovať naskladniť na ďalší deň ráno pred výjazdom k zákazníkom
- kolegyniam z back-office pomáhaš, aby bolo v sklade všetko v poriadku a správne zaevidované, prípadne sem-tam pomôžeš s nákupom menších položiek (väčšie položky vozia do firmy dopravné firmy)

HLAVNÉ VÝHODY PRE TEBA?
- etablovaná spoločnosť desiatky rokov na trhu
- férové ohodnotenie s transparentným systémom odmeňovania
- dobrá firemná kultúra, a tím s takmer nulovou fluktuáciou

A ĎALŠIE VÝHODY AKO:
- firemné (skôr aktívne) teambuildingy 3-4x do roka

PROSÍM PREČÍTAJTE SI PREDTÝM AKO NÁS BUDETE KONTAKTOVAŤ INAK AKO CEZ TENTO FORMULÁR:
(1) Prečítal/a som si podrobne celý popis pozície.
(2) Viem, že toto je pozícia vyhľadávaná personálnou agentúrou a meno spoločnosti sa v popise neuvádza na základe zmluvných podmienok, a že každému kandidátovi v užšom výbere bude oznámená identita klienta.
(3) Chápem, že prihlásenie sa na pozíciu je prvý krok, a že kandidátom v užšom výbere budú predstavené všetky relevantné detaily ponuky. Ak by bola táto ponuka z akéhokoľvek dôvodu pre mňa nezaujímavá, zistím to počas prvých pár minút pri prvom obvykle telefonickom kontakte.
(4) Viem, že reagovať na pozíciu je možné len a výlučne cez elektronický formulár - nie cez e-mail, správu na sociálnych sieťach, osobne, poštou a pod.
(5) Viem, že svoj životopis (prípadne iný dokument) môžem zaslať aj neskôr a to ako odpoveď na automatický e-mail, ktorý mi príde keď sa na túto pozíciu prihlásim. A viem, že mi tento automatický e-mail môže prísť do priečinka nevyžiadanej pošty (spam, junk mail a pod.), ktorý som si skontroloval/a.
(6) Rozumiem, že výberové konanie nemá presný dátum ukončenia lebo závisí od viacerých faktorov, ktoré nevie personálna agentúra objektívne ovplyvniť, a že obvyklý proces môže trvať 5-20 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Etablovaná spoločnosť s dlhoročnou históriou v oblasti produktov a riešení pre rôznych zákazníkov v priemyselnej výrobe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máš skúsenosť s obsluhou vysokozdvižného vozíka, alebo ochotu urobiť si kurz (náklady hradí firma)
- si typ človeka, ktorý hľadá riešenia a nie dôvody, prečo sa to nedá
- si samostatný človek a máš organizačné schopnosti
- si zodpovedný a spoľahlivý človek
- nemusíš mať zaužívaný postup, vieš situáciu zhodnotiť a nájsť si vo veciach systém

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- základná počítačová gramotnosť

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- SJ/ČR ako materinský jazyk alebo B2/C1
- cudzí jazyk sa nevyžaduje

POŽADOVANÁ PRAX:
- minimálne 2-5 rokov pracovných skúseností (optimálne podobná pozícia alebo aspoň pracovne a organizačne podobná)

VODIČSKÝ PREUKAZ:
- vod. preukaz sk. B (pre drobné nákupy)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 4511145  Dátum zverejnenia: 15.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac