Projektový manažér v stavebníctve 2.500€ SZČO BA+TT kraj

Synerta Personnel s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 800 - 2 500 EUR/mesiacPONÚKANÁ ODMENA:​ SZČO (živnosť): 1.800-2.500€ podľa skúseností a vzájomnej dohody. TPP (trvalý pracovný pomer): 1.300-1.800€ podľa skúseností a vzájomnej dohody. Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu. Pri menej skúsenom človeku alebo človeku z inej pozície môže platový postup vyzerať nasledovne: do 3 mesiacov 1.300€ TPP/1.800€ SZČO, do 6 mesiacov 1.500€ TPP/2.000€ SZČO, do 12 mesiacov 1.800€ TPP/2.500€ SZČO.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne obsadzujeme pozíciu:
Projektový manažér v stavebníctve 1.800-2.500€ SZČO BA+TT kraj (Ref. č.: PM379)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme s vybranými kandidátmi a predstavíme nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

AKO TO VIDIA TVOJI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„Nie je dôležité aby človek všetko vedel, ale aby si vedel koordinovať a kontrolovať realizácie a dodávky.“

„Mal by to byť pragmatický človek, skôr taký typ do terénu. Ide sa pozrieť osobne na stavbu a zmanažuje všetko ostatné.“

„Keď sa niečo dohodne, tak nech sa to plní... bez vyhováračiek. Prípadne sa dostatočne pred termínom začne hľadať riešenie.“

O ČO IDE V SKRATKE:
- príprava, obhliadka a získanie podkladov na realizáciu
- vedieť realisticky odhadnúť náklady
- najímanie a koordinovanie dodávateľov
- koordinácia dodávateľských služieb ako hluková štúdia, vyznačenie a dopravné označenia, právne služby a pod.
- vedieť pracovať v nástrojoch ako napr. CENKROS
- zaistenie výberových konaní

HLAVNÉ VÝHODY PRE TEBA?
- férové ohodnotenie
- možnosť byť samostatný človek s plnými kompetenciami
- človek si vie do tímu postupne zobrať k sebe rozpočtára

A TIEŽ VÝHODY AKO:
- neformálna firemná kultúra: nečakaj nejaké silené teambuildingy, skôr je to o posedeniach pri narodkách, sviatkoch, Vianočné posedenie, prípadne vybehnúť na strelnicu alebo inú spoločnú aktivitu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť pôsobiaca v stavebnom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor: optimálne stavebné, alebo technické zameranie ale nie je podmienkou

Vodičský preukaz

B

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máš skúsenosti s vedením ľudí a motivovaním tímu
- máš dobré vyjednávacie schopnosti
- si samostatný človek a máš riadiace schopnosti
- si lojálny a zodpovedný človek
- nemusíš mať zaužívaný postup, vieš situáciu zhodnotiť a pripraviť funkčný plán

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- základy: MS Word, MS Excel

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- nevyžaduje sa znalosť žiadneho cudzieho jazyka

POŽADOVANÁ PRAX:
- ideálne projektový manažér v stavebnom priemysle
- možnosť tiež pre človeka z pozície rozpočtára/prípravára alebo stavbyvedúci/majster, alebo iná príbuzná pozícia
- tiež možnosť pre človeka, ktorý má technické myslenie a je skúsený v stavebných veciach napríklad aj zo súkromia (staval, pomáhal stavať rodinné domy a pod.)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3997030  Dátum zverejnenia: 17.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac