Vodič sk. C okr. DS 1.700-2.000€ SZČO alebo do 1.400€ v čistom na TPP

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
1 700 - 2 000 EUR/mesiacPONÚKANÁ ODMENA:​ SZČO (živnosť) - 1.700-2.000€ TPP (trvalý pracovný pomer) - 1.000-1.400€ v čistom (fix brutto 700-1.000€) Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne obsadzujeme pozície:
Vodič sk. C okr. DS 1.700-2.000€ SZČO alebo do 1.400€ v čistom na TPP (Ref. č.: VC049)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíte sa obávať, že sa Váš profil dostane do nesprávnych rúk. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez Vášho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme Vám nášho klienta.

AK SI POZERÁTE TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁTE AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLITE ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O VÁS VEDELI.

AKO TO VIDIA VAŠI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„Ideálne ak je človek zručný ako vodič sk. C a má skúsenosť s hákovým alebo reťazovým naťahovákom. Ale šikovný vodič sa to rýchlo naučí aj bez skúseností.“

„Nemáme žiadne predsudky ohľadne veku, človek ale musí rátať s tým, že treba vyskočiť na kontajner a zasieťkovať ho a pred vyložením zase odsieťkovať.“

„Dochvíľnosť a určitá časová rezerva pred začiatkom objednávky je dôležitá vlastnosť. Radšej prísť trochu skôr ako presne na minútu.“

„Úprimne nemáme radi keď sa niekto sťažuje, že nič nejde alebo sa nedá... hľadáme ľudí, ktorí normálne komunikujú a hľadajú riešenia ako sa čo dá urobiť a prípadne zlepšiť.“

ČO JE VAŠA ÚLOHA V SKRATKE?
- práca vodiča sk. C (hákový a reťazový naťahovák; MAN TGM 4x2/MAN TGS 8x4)
- pracovná doba cca 7:00-16:00 (niekedy nadčas podľa objednávok)
- rôzne typy a miesta objednávok, podľa požiadaviek zákazníkov

VÝHODY PRE VÁS?
- pracujete v stabilnej spoločnosti
- jazdíte s úplne novými vozidlami (hákový a reťazový naťahovák; MAN TGM 4x2/MAN TGS 8x4)
- poistku 100% prepláca spoločnosť, a aj ADR školenie
- pravidelná výplata vždy k 15. dňu v mesiaci
- samozrejmosťou je prac. obuv a oblečenie

Informácie o výberovom konaní

KONTAKTY NA PERSONÁLNU AGENTÚRU:

EŠTE PREDTÝM AKO ZAVOLÁTE:
(1) Prečítal/a som si podrobne celý popis pozície.
(2) Viem, že toto je pozícia vyhľadávaná personálnou agentúrou a meno spoločnosti sa v popise neuvádza na základe zmluvných podmienok, a že každému kandidátovi v užšom výbere bude oznámená identita klienta hneď pri prvom kontakte.
(3) Chápem, že prihlásenie sa na pozíciu je prvý krok, a že kandidátom v užšom výbere budú predstavené všetky relevantné detaily ponuky. Ak by bola táto ponuka z akéhokoľvek dôvodu pre mňa nezaujímavá, zistím to počas prvých pár minút pri prvom obvykle telefonickom kontakte.
(4) Viem, že reagovať na pozíciu je možné len a výlučne cez elektronický formulár - nie cez e-mail, správu na sociálnych sieťach, osobne, poštou a pod.
(5) Viem, že svoj životopis (prípadne iný dokument) môžem zaslať aj neskôr a to ako odpoveď na automatický e-mail, ktorý mi príde keď sa na túto pozíciu prihlásim. A viem, že mi tento automatický e-mail môže prísť do priečinka nevyžiadanej pošty (spam, junk mail a pod.), ktorý som si skontroloval/a.
(6) Rozumiem, že výberové konanie nemá presný dátum ukončenia lebo závisí od viacerých faktorov, ktoré nevie personálna agentúra objektívne ovplyvniť, a že obvyklý proces môže trvať 5-20 dní.

Lubo Homola
Mob.: +421 915 70 50 70

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve a odpadovom hospodárstve.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máte dobré komunikačné schopnosti
- viete slušne a profesionálne komunikovať so zákazníkmi
- ste zodpovedný a samostatný človek
- ste proaktívny človek a hľadáte ako sa veci dajú vyriešiť

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- slovenský jazyk na komunikatívnej úrovni

POŽADOVANÁ PRAX A PODMIENKY:
- vodičský preukaz sk. C
- platná karta vodiča
- očakáva sa min. 3 ročná prax vodiča sk. C (ideálne aj prax. s kontajnermi)
- ADR je výhodou (spoločnosť prípadne zabezpečí)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3984528  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac