Vedúci/a výroby 2.900-5.250€ KE kraj: poľn. & potr. priemysel

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 900 - 5 250 EUR/mesiacTPP: 2.900-5.250€ (interval priemerného platu s odmenami po skúš. dobe) nástup: fix 2.000-2.800€ po skúš. dobe: min. fix 2.500-2.800€ + odmena vo výške 2-3 platov (priemer 2.900-3.125€) po zapracovaní a spustení novej výroby fix môže byť na úrovni 4.200€ + odmena vo výške 2-3 platov (priemer 4.900-5.250€) SZČO: pri SZČO bude odmena ekvivalentom 100% super hrubej mzdy (celkovej ceny práce) Odmeny sú vyplácané v 2 termínoch: časť pred Vianocami a zbytok po uzavretí finančného roka cca 4-5 mesiac nasl. roka. Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne obsadzujeme pozíciu:
Vedúci/a výroby 2.900-5.250€ KE kraj: poľn. & potr. priemysel (Ref. č.: PM275)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

AKO TO VIDIA TVOJI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„Mal by to byť človek, ktorý to bude celé dirigovať.“

„Človek by mal byť líder a vedieť s ľuďmi komunikovať, mnohokrát veľmi taktne.“

„Len ten kto nič nerobí nič nepokazí... ale treba si chyby čestne priznať. Oceňujeme ak je človek svedomitý a priamočiary.“

„Sme v odvetví kde nie je žiadna sezónnosť a máme pravidelné objednávky a dopyt. Navyše, spoločnosť sa z roka na rok úspešne rozrastá a inovuje.“

„Zo začiatku tam môže človek stráviť 12-14 hodín... ale ak si raz vytvorí systém, tak tam nemá čo robiť viac ako 4 hodiny denne.“

ČO JE TVOJÁ ÚLOHA?
- po zaškolení koordinuješ a organizuješ zabehnutú výrobu
- riadiš cca 10-15 ľudí
- priamo sa zúčastňuješ nových projektov na zefektívnenie výroby a navýšení kapacít (nová výrobná linka)
- plánuješ, organizuješ a kontroluješ jednotlivé tímy a ich výstupy, ktoré sú súčasťou výrobného procesu
- v rámci skupiny komunikuješ s kolegami v zahraničí ohľadne procesov a osvedčených postupov

HLAVNÉ VÝHODY PRE TEBA?
- stabilná a rastúca medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou históriou
- stabilné objednávky a dopyt, žiadne sezónne výkyvy
- motivujúce ohodnotenie a pravidelné prehodnocovanie
- vzdelávanie v odbore a účasť na slovenských a aj medzinárodných kongresov a výstav

A ĎALŠIE AKO:
- vozidlo aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Medzinárodná úspešná spoločnosť s dlhoročnou históriou pôsobiaca v rôznych oblastiach poľnohospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované odbory: technický, strojarina, elektro-technický, poľnohospodárstvo, stavarina

Počet rokov praxe

5

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máš skúsenosti s vedením tímu
- si samostatný človek a máš riadiace schopnosti
- si svedomitý a zodpovedný človek
- vieš si svoj tím efektívne zorganizovať

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- základná počítačová gramotnosť + základy email, MS Word, MS Excel

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- vynikajúca slovenčina (pre každodennú komunikáciu s kolegami) A
- maďarčina na komunikatívnej úrovni ALEBO vynikajúca angličtina aj so schopnosťou riešiť aj technické veci

POŽADOVANÁ PRAX:
- očakáva sa min. 5 rokov praxe na pozíciách kde kandidát riadil tím ľudí

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3912639  Dátum zverejnenia: 14.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 900 EUR/mesiac