Obchodný zástupca pre informačné technológie v poľnohospodárstve: 1.400€ + odmeny BA+TT+TN kraj

Synerta Personnel s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 400 - 3 000 EUR/mesiac- 1.400€: z toho fix 800€ + 600€ odmeny a možnosť rastu - na prvých 12 mesiacov garantovaných 1.400€ Odmeny a aj fix sa zvyšujú zo zvyšujúcim sa obratom. Obchodník sa v danom regióne vie dostať postupne na 2.000-2.500€ behom 2-3 rokov, samozrejme závisí to len od teba. Ako hovorí člen manažmentu: „Obchodník si vie u nás zarobiť aj 3.000€/mesačne.“ Minimálnou základnou zložkou mzdy je fix.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne obsadzujeme pozíciu:
Obchodný zástupca pre informačné technológie v poľnohospodárstve: 1.400€ + odmeny BA+TT+TN kraj (Ref. č.: OZ535)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

AKO TO VIDIA TVOJI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„Naše riešenia nie sú najlacnejšie na trhu. Nechceme vyhrávať najnižšou cenou... ale kvalitou, službami a pridanou hodnotou pre našich obchodných partnerov.“

„Vo svojej oblasti sme jeden z lídrov na trhu a neustále pracujeme na nových riešeniach a službách pre našich partnerov.“

KTO SI?
- máš blízko k informačných technológiám, či už z pracovného alebo osobného života
- výhodou je ak máš vzdelanie alebo nejakú skúsenosť v poľnohospodárstve (agro biznise)
- baví ťa komunikácia a máš chuť robiť obchod

TVOJA HLAVNÁ NÁPLŇ V SKRATKE:
- máš zverených súčasných klientov v danom regióne
- oslovuješ taktiež nových klientov
- zisťuješ ich potreby
- predstavuješ riešenia a výhody
- si súčasťou projektu u svojho klienta od ponuky, dema, implementácie až po platbu
- tiež sa staráš o spokojnosť svojich klientov aj po predaji (podpora, predĺženie licencie, doplnkové produkty a pod.)
- a organizačne: v pondelok firemná porada; utorok/streda/štvrtok si v teréne vo svojom regióne; v piatok sumarizácia, reporting a plánovanie

VÝHODY PRE TEBA?
- možnosť rásť odborne a aj v rámci finančného ohodnotenia
- zaškolenie a vzdelávanie v rámci oblasti v ktorej budeš pôsobiť
- transparentný odmeňovací systém
- samozrejmosťou je osobné vozidlo na dochádzanie domov + pracovné nástroje

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Stabilná spoločnosť v oblasti informačných technológií v agro biznise, ktorá je jedným z lídrov na trhu vo svojej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máš obchodníckeho ducha a máš dobré komunikačné schopnosti
- si samostatný človek a máš riadiace schopnosti
- si lojálny a zodpovedný človek
- nemusíš mať zaužívaný postup, vieš situáciu zhodnotiť a pripraviť funkčný plán
- máš vzťah k informačným technológiám či z pracovného alebo osobného života

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- počítačová gramotnosť
- blízkosť resp. vzťah k informačným technológiám je výhodou

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- slovenský/český jazyk
- anglický jazyk môže byť výhodou (ale nie je podmienkou): možno ho využiješ pri ponukách pre medzinárodné spoločnosti

POŽADOVANÁ PRAX:
- prax v obchode (predaj) je výhodou ale nie podmienkou

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3840096  Dátum zverejnenia: 14.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac