Hlavný agronóm (rastlinná produkcia) top ponuka: fix 4.000€/mesačne + odmeny do 50.000€/ročne

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Uherské Hradiště, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
4 000 - 8 000 EUR/mesiacTPP: fix 4.000€/mesačne + odmeny od produkcie do výšky 50.000€/ročne. SZČO: fix 4.800€/mesačne + odmeny od produkcie do výšky 60.000€/ročne. Maximálna výška bonusu je dosiahnuteľná, nie je to žiaden nereálny plán. Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
Hlavný agronóm (rastlinná produkcia) TOP PONUKA: fix 4.000€/mesačne + odmeny do 50.000€/ročne (Ref. č.: ARP415)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíte sa obávať, že sa Váš profil dostane do nesprávnych rúk. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez Vášho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme Vám nášho klienta.

AK SI POZERÁTE TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁTE AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLITE ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O VÁS VEDELI.

AKO TO VIDIA VAŠI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„Neriešime dochádzku, ale výsledok. Správny človek s tým žije.“

„Je to hlavne pozícia pre človeka, ktorý vie na seba zobrať zodpovednosť. O úspech sa radi podelíme.“

„Používame najmodernejšie technológie a postupy pri pestovaní. Sme niečo ako Formula 1... a hľadáme do nej kvalitného pilota.“

„Radšej nech človek robí obrazne 5 hodín a všetko funguje, ako keby robil s vyplazeným jazykom 14 hodín ale nevie nič delegovať na ostatných a riadiť. Človek si musí vedieť zariadiť aby všetko fungovalo.“

„Čo u nás tento človek môže zažiť? Ideme stále ďalej. Je tu veľa možností a projektov ako sa rozvíjať.“

„S našimi ľuďmi si vychádzame vždy v dobrom... ale nestačí aby bol niekto len špičkovým odborníkom, chceme aby sme si s kolegami sadli aj ako ľudia. To je pre nás tiež dôležité.“

VAŠA ZODPOVEDNOSŤ?
- riadiť celú farmu skleníkovej rastlinnej produkcie v zmysle zodpovedností hlavného agronóma
- detaily a ďalšie informácie budú komunikované vopred vybraným kandidátom

HLAVNÉ VÝHODY PRE VÁS?
- nadpriemerný príjem pre kvalitného odborníka + motivujúce bonusy
- voľné ruky v riadení a pri ďalšom rozvoji a rozširovaní produkcie
- rastúca a inovatívna spoločnosť orientujúca sa na kvalitu a najmodernejšie technológie
- najmodernejšie technológie a systémy v poľnohospodárstve + bio-ochrana a žiadna zbytočná chémia

ALE TIEŽ:
- k dispozícii 3-izbový byt v novostavbe na bezplatné využívanie cca 10min. od miesta práce v krásnom prostredí so všetkou infraštruktúrou v priamom a blízkom okolí
- nové firemné vozidlo ŠKODA Superb aj na súkromné účely
- pracovný mobil podľa vlastného výberu + notebook

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Inovatívna a úspešná spoločnosť v oblasti rastlinnej produkcie, ktorá používa najmodernejšie technológie a postupy. Spoločnosť je súčasťou skupiny firiem pôsobiacich v rôznych oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Poľnohospodárstvo, ideálne rastlinná produkcia alebo príbuzný odbor. Môže byť aj stredoškolské vzdelanie ak sú relevantné skúsenosti.

Vodičský preukaz

B

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máte skúsenosti s vedením ľudí a motivovaním svojho tímu
- ste samostatný človek a máte riadiace schopnosti
- máte systém ako si veci nastaviť aby ste sa čo najefektívnejšie dostali k cieľu
- ste lojálny a zodpovedný

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- počítačová gramotnosť
- skúsenosť s niektorým software-om na riadenie pestovateľskej produkcie je veľkou výhodou

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk: dá sa spraviť výnimka ak je kandidát ochotný využívať jazykové kurzy poskytované spoločnosťou a jazyk sa naučiť postupne
- Optimálne je angličtina na komunikatívnej úrovni pre telefonickú komunikáciu napríklad s dodávateľmi, zahraničnými poradcami a podobne.

POŽADOVANÁ PRAX:
- min. 4-ročná prax v rastlinnej produkcii + skúsenosť s riadením skleníkov (plodiny ako uhorky, paradajky a pod.)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3695015  Dátum zverejnenia: 17.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4 000 - 8 000 EUR/mesiacTPP: fix 4.000€/mesačne + odmeny od produkcie do výšky 50.000€/ročne. SZČO: fix 4.800€/mesačne + odmeny od produkcie do výšky 60.000€/ročne. Maximálna výška bonusu je dosiahnuteľná, nie je to žiaden nereálny plán. Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu.