Hlavný čašník/čka pre pobočku zahraničnej siete v centre BA: 1.300 - 1.450€ netto

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
- 1.300-1.450€ netto: 850€ netto vrátane bonusov + tringelty (bežne dosiahnuteľné tringelty vo výške 450-600€ mesačne) Minimálnou základnou zložkou mzdy je 576€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu:
Hlavný čašník/čka pre pobočku zahraničnej siete v centre BA: 1.300 - 1.450€ netto (Ref.: HC013)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

MIESTO PRÁCE:​
Bratislava

DRUH PRACOVNÉHO POMERU:​
- trvalý pracovný pomer (TPP)

PONÚKANÁ ODMENA:​
- 1.300-1.450€ netto: 850€ netto vrátane bonusov + tringelty (bežne dosiahnuteľné tringelty vo výške 450-600€ mesačne)

Minimálnou základnou zložkou mzdy je 576€.

O ČO IDE:
- Chceš byť súčasťou v zahraničí overeného konceptu? Prvá reštaurácia s týmto unikátnym konceptom je otvorená priamo v srdci Bratislavy.
- Zahraničná firma, so skúsenosťami viac ako 25 rokov, otvorila svoju prvú novú pobočku v rámci siete svojich reštaurácií práve na Slovensku.

ČO SI O MANAŽMENTE MYSLIA ICH ĽUDIA?
„Požadujú kvalitu ale sú milí a slušní.“

„Manažment vie oceniť ľudí, ktorí sú pracovití.“

DAJ O SEBE VEDIEŤ AK ŤA ZAUJME TENTO KONCEPT:
„Aj keď je príprava jedla komplexná vec, vôbec to netreba robiť zbytočne komplikovane.“

„Sme reštaurácia s objednávaním pri stole a rýchlou takmer 'fast-food' prípravou jedál. V našich reštauráciách zákazníci oceňujú, že naše jedlá z mäsa, rýb a zeleniny robíme čerstvo, chutne, kvalitne a zdravo.“

TVOJA PRACOVNÁ NÁPLŇ?
- máš na starosti nápoje, pokladne a čašníkov
- otváracie hodiny: pondelok - nedeľa, pracuje sa krátky/dlhý týždeň

VÝHODY PRE TEBA?
- slušné a férové platové ohodnotenie
- spolupracuješ so skúseným manažmentom
- strava zadarmo

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

POPIS SPOLOČNOSTI, PRE KTORÚ JE POZÍCIA OBSADZOVANÁ:
Zahraničná firma, ktorá úspešne pôsobí v oblasti rýchleho občerstvenia, reštaurácií a zábavného priemyslu už vyše 25 rokov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- si samostatný človek a máš organizačné schopnosti
- si človek, ktorý je zodpovedný a systematický

POŽADOVANÁ PRAX:
- 2-3 roky na podobnej pozícii

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3462011  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - 1.300-1.450€ netto: 850€ netto vrátane bonusov + tringelty (bežne dosiahnuteľné tringelty vo výške 450-600€ mesačne) Minimálnou základnou zložkou mzdy je 576€.