Kuchár/ka: 1,550€ ofic. brutto pre novú pobočku zahraničnej siete v centre BA

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
netto 1,150€ (ofic. brutto 1,550€) vrátane kvartálnych bonusov, fix netto 1,000€ (ofic. brutto 1,300€), konkrétna výška odmeny bude dohodnutá na základe vzájomnej dohody a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na pozície:
Kuchár/ka: 1,550€ ofic. brutto pre novú pobočku zahraničnej siete v centre BA (Ref.: K104)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

O ČO IDE:
Chceš byť súčasťou nového ale v zahraničí overeného konceptu? Prvá reštaurácia s týmto unikátnym konceptom bude onedlho otvárať svoju prvú pobočku v centre Bratislavy.

Zahraničná rodinná firma so skúsenosťami viac ako 25 rokov otvára svoj nový podnik v rámci siete svojich reštaurácií.

ČO SI O MANAŽMENTE MYSLIA ICH ĽUDIA?
„Požadujú kvalitu ale sú milí a slušní.“

„Manažment vie oceniť ľudí, ktorí sú pracovití.“

DAJ O SEBE VEDIEŤ AK ŤA ZAUJME TENTO KONCEPT:
„Aj keď je príprava jedla komplexná vec, vôbec to netreba robiť zbytočne komplikovane.“

„Sme reštaurácia s objednávaním pri stole a rýchlou takmer „fast-food“ prípravou jedál. V našich reštauráciách zákazníci oceňujú, že naše jedlá z mäsa, rýb a zeleniny robíme čerstvo, chutne, kvalitne a zdravo.“

TVOJA PRACOVNÁ NÁPLŇ?
- zodpovedáš za prípravu jedál
- zodpovednosť za hygienické štandardy, postupy a kvalitu
- otváracie hodiny: pondelok - nedeľa, krátky/dlhý týždeň

VÝHODY PRE TEBA?
- slušné a férové platové ohodnotenie (všetko oficiálne)
- spolupracuješ so skúseným manažmentom

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Zahraničná rodinná firma, ktorá úspešne pôsobí v oblasti rýchleho občerstvenia, reštaurácií a zábavného priemyslu už vyše 25 rokov.

AK BY SI VEDEL ODPORUČIŤ, HĽADÁME EŠTE AJ POZÍCIU: Hlavný čašník/čka: 1,300€ ofic. brutto: goo.gl/Du65Jt

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máš rád prácu s kvalitnými a čerstvými surovinami
- vieš, že „fast-food“ sa dá robiť kvalitne, chutne a aj zdravo
- záleží ti na výsledku tvojej práce a aby boli ľudia spokojní

POŽADOVANÁ PRAX:
- škola + min. 2-3 roky, alebo aspoň 4-5 rokov (ak bez školy)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3312780  Dátum zverejnenia: 27.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: netto 1,150€ (ofic. brutto 1,550€) vrátane kvartálnych bonusov, fix netto 1,000€ (ofic. brutto 1,300€), konkrétna výška odmeny bude dohodnutá na základe vzájomnej dohody a skúseností