Projektový manažér: elektromont. zákazky (silno+slaboprúd) 3,000-3,500€ s odmenami Záp. Slov.: možnosť ubyt./týždňovky

Synerta Personnel s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
3,000-3,500€ vrátane fixu a projektových odmien na základe ziskovosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

Chceš na túto pozíciu niekoho odporučiť? Pošlite email na: [email protected]

AKO TO VNÍMA VEDENIE SPOLOČNOSTI?
„U nás si ľudia na projekte riešia sami aj nákup, sú preto motivovaní obstarávať efektívne, keďže to priamo ovplyvňuje zisk a teda priamo aj ich vlastné odmeny. A čo je sľúbené to je vždy načas vyplatené.“

„Vo firme máme ľudí, ktorí sú u nás 10-15 rokov... niektorí z nich sa časom stali aj akcionármi spoločnosti. Čo je pre šikovných a lojálnych ľudí, ktorí si časom získajú našu dôveru, stále otvorená možnosť.“

„Možno máme kultúru rodinnej firmy, ale je u nás vysoké pracovné tempo... ale je to vždy férová hra. Ľudia sú odmeňovaní motivujúco a objektívne na základe merateľných parametrov.“

TVOJA HLAVNÁ NÁPLŇ PRÁCE?
- kompletne riadiš elektromontážne projekty (ideálne silnoprúd aj slaboprúd, alebo to v čom si „doma“) v rámci celej SR a najmä BA a západné Slovensko (haly, skladové haly, novostavby, bytové objekty)
- riadiš pracovný tím na projektoch
- si cca 2/3 času na projektoch na stavbe a zvyšok v kancelárii
- máš flexibilný pracovný čas medzi 7-17 bez víkendov (okrem pár výnimočných prípadov za rok)

SPOLOČNOSŤ SA ZAMERIAVA NA PROJEKTOVANIE, KOMPLEXNÉ DODÁVKY A MONTÁŽ V OBJEKTOCH AKO:
- administratívne budovy, výrobné a skladové haly, bytové objekty, polyfunkčné objekty

A DODÁVA SLUŽBY AKO:
- elektroinštalácie silnoprúdu a bleskozvodov, prípojky NN, trafostanice
- elektroinštalácie s inteligentným systémom riadenia
- štrukturované kabeláže, optické siete
- elektrické požiarne signalizácie
- požiarny a evakuačný rozhlas
- elektronické zabezpečovacie systémy
- kamerové systémy
- prístupové a dochádzkové systémy
- meranie a regulácia

MÁŠ MENŠIU PRAX? POZRI SI AJ POZÍCIU:
Junior projektový manažér: elektromont. zákazky (silno+slaboprúd) 1,000-1,500€ fix + odmeny Záp. Slovensko (JPME102) (skopíruj link nižšie do prehliadača)

VÝHODY PRE TEBA?
- funkčný, motivujúci a objektívny odmeňovací model
- rodinne riadená firma a férový prístup
- vozidlo na súkromné účely

LOKALITA:
- spoločnosť sídli v Trenčianskom kraji a v prevažnej miere operuje na Západnom Slovensku
- jedna možnosť po vzájomnej dohode je využitie firemného 3-izb. bytu za minimálne náklady (cca služby + energia)
- druhá možnosť je pracovať na „týždňovky“

PONÚKANÁ ODMENA:​
- 3,000-3,500€ vrátane fixu a projektových odmien na základe ziskovosti
- nie je nastavený strop, človek môže finančne rásť nad rámec uvádzaného intervalu
- máme objektívny a presný odmeňovací systém pri každej zákazke a pre každého sú pravidlá rovnaké
- odmeny sú systematicky rozdeľované na fázy (zobchodovanie, príprava a projektovanie, realizácia), odmeny sú vyplácané hneď po úhrade platieb od odberateľov
- novým členom tímu vieme garantovať pridelenie dostatočného počtu projektov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Úspešná, oceňovaná a zdravo rastúca rodinná firma s takmer 20 ročnou históriou v oblasti elektromontážnych projektov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- si tímový hráč, záleží nám aby človek medzi nás dobre zapadol
- si zodpovedný a systematický človek

TECHNICKÉ ZRUČNOSTI:
- AutoCAD: základy + zakresľovanie skutkových stavov
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§ 22 alebo 23)

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- kancelársky balík MS Office pre bežné dokumenty a komunikáciu

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- angličtina alebo nemčina na základnej úrovni môže byť výhodou ale nie je podmienkou

POŽADOVANÁ PRAX:
- očakáva sa prax na podobnej pozícii min. 2-5 rokov

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3291273  Dátum zverejnenia: 31.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,000-3,500€ vrátane fixu a projektových odmien na základe ziskovosti