Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Operátor výroby v Žarnovici so mzdou 1414 EUR mesačne + Bonusy

Miesto práce
okres Žarnovica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 129 EUR/mesiac+ 285 EUR variabilná zložka a ďalšie bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha výrobných liniek neželezných kovov
  • obsluha tlakových a odparovacích zariadení,
  • udržiavanie čistoty okolo výrobnej linky
  • kontrola spracovaných výrobkov

PRACOVNÁ DOBA: 2 zmeny
  • ranná: 06:00 - 18:00 hod.
  • nočná: 18:00 - 06:00 hod.

  • bonusy a príplatky za nočnú zmenu
  • bonusy na dochádzku a pracovný výkon
  • doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
  • rekreačné poukazy
  • kariérny rast

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám Váš životopis a my sa s Vami spojíme. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť,
  • samostatnosť,
  • dôslednosť
  • vzdelanie v odbore chemik, hutník, baník, zlievač (výhodou)
  • prax nie je potrebná

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alan Herian
E-mail: poslať životopis