Можливість для людей з України

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Работник производства в Братиславе с зарплатой 1000 € на месяц! Только одна смена!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,45 EUR/hod.+ многочисленные БОНУСЫ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- производство различных металлических изделий
- управление производственными станками
- визуальный контроль качества продукции
- не является поточным производством

РАБОЧЕЕ ВРЕМЯ:
Понедельник - пятница: 6:00 - 14:30 (или дневная смена: 13:00 - 21:30)

- карьерный рост
- регулярное обучение сотрудников
- дополнительная оплата за сверхурочную работу
- питание, оплачиваемое работодателем (5,85 €/день)
- компенсация проезда по межгороду
- отличная транспортная доступность (рядом с железнодорожной станцией Петржалка)
- рабочая одежда предоставляется
- карта MultiSport
- тимбилдинг и социальные мероприятия

Вас заинтересовала эта вакансия? Нажмите ниже, чтобы отправить свое резюме. Если у вас есть вопросы о вакансии, пожалуйста, свяжитесь со мной по электронной почте: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- желание карьерного роста
- ловкость рук
- готовность работать в 2 смены в случае большого количества заказов
- опыт/образование в области машиностроения является преимуществом

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Emrich
Tel.: +421918840760
E-mail: poslať životopis
ID: 4792719  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,45 EUR/hod.