Можливість для людей з України

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Operátor vo výrobe betónovej dlažby v jednozmennej prevádzke so mzdou až 1250€ + každoročná garantovaná úprava mzdy

Miesto práce
okres Zvolen
900 EUR/mesiac+ 200 eur variabilná zložka mzdy vyplácaná mesačne + 150 eur príplatky a bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pracovná doba od 6:00 - 14:30
- Denná obsluha výrobného zariadenia pre prefabrikované výrobky
- Schopnosť nastaviť základné parametre výroby
- Vykonávanie aktívnej kontroly kvality finálnych výrobkov
- Pravidelná starostlivosť o čistotu zariadení a pracoviska
- Práca s vysokozdvižným vozíkom
- Účasť na opravách a údržbe zariadení počas pravidelnej zimnej údržby

- variabilná zložka mzdy môže byť aj vyššia, v závislosti od výkonu
- po skončení skúšobnej doby navýšenie základnej zložky mzdy minimálne o 100 eur, každoročná garantovaná úprava mzdy
- dlhodobé a stabilné zamestnanie v nadnárodnom koncerne s perspektívou odborného rastu
- pravidelné školenia a tréningy na podporu profesionálneho rozvoja
- príspevok na stravovanie nad rámec legislatívy.
- príspevok na individuálne dôchodkové poistenie (III. pilier).
- finančná odmena pri pracovných výročiach a životných jubileách, ako aj sociálna podpora v núdzových situáciách.
- finančná podpora na podporu talentov a voľnočasových aktivít cez MultiSport kartu
- finančný príspevok na podporu zdravej výživy a za dosiahnutie firemných cieľov
- kultúrno-spoločenské aktivity vrátane športových dní, vianočných večierkov a ďalších podujatí.
- dni voľna pri osobitých životných situáciách ako svadby alebo narodenie detí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- 1 - 2 roky skúseností vo výrobe predstavujú veľkú výhodu
- prax v oblasti výroby betónových výrobkov alebo obsluhe miešačiek na betonárke je veľkou výhodou
- skúsenosti s vedením vysokozdvižných vozíkov (VZV) alebo platný preukaz na W1 sú výhodou
- flexibilita pre prácu nadčas v prípade potreby
- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť pre manipuláciu s bremenami
- schopnosť pracovať v náročných pracovných podmienkach ako hluk, prach
- seriózny prístup k práci a dodržiavanie pracovných povinností s cieľom vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
- zodpovednosť, spoľahlivosť a schopnosť pracovať ako tímový hráč s flexibilitou a schopnosťou pomáhať kolegom
- ochota učiť sa nové veci a neustále vzdelávať sa

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanesa Kotrá
Tel.: +421905482047
E-mail: poslať životopis
ID: 4792613  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac