Можливість для людей з України

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Operátor vo výrobe betónovej dlažby so mzdou 1 150€ brutto

Miesto práce
Košice
850 EUR/mesiac+ variabilná zložka 300€ + bonusy a príplatky + minimálne navýšenie po skúšobnej dobe o 100 eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie plynulého chodu výrobných zariadení na suchej strane výrobnej linky
- Vykonávanie aktívnej výstupnej kontroly výrobkov na zabezpečenie ich kvality
- Každodenná starostlivosť o čistotu strojov a zariadení
- Udržiavanie čistoty pracoviska podľa stanovených noriem
- Poskytovanie pomoci pri menších opravách na stroji počas pracovnej zmeny
- Práca na voľne pohyblivých vozíkoch (VZV) po úspešnom zaškolení
- Aktívna účasť na opravách a údržbe strojov počas pravidelnej zmennej údržby

- Dlhodobá a stabilná pracovná zmluva s možnosťou odborného rastu v rámci spoločnosti
- Rýchly kariérny postup na pozíciu strojníka alebo samostatného strojníka
- Pravidelné školenia a tréningy na podporu osobného a profesionálneho rozvoja
- Príspevok na stravovanie nad rámec zákona pre zabezpečenie zdravého a vyváženého stravovania
- Príspevok na dôchodkové poistenie v rámci III. piliera
- Finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, ako aj sociálna výpomoc v čase núdze
- Príspevok na podporu talentov a voľnočasových aktivít formou MultiSport karty
- Finančný príspevok na zdravú výživu a dodržiavanie firemných cieľov
- Kultúrno-spoločenské aktivity pre zlepšenie pracovného prostredia a tímovej atmosféry, ako sú športové dni alebo vianočné večierky
- Dni voľna naviac pri špeciálnych životných udalostiach, ako je svadba alebo narodenie dieťaťa, na podporu zamestnancov v osobných záležitostiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Vzdelanie v odbore strojárstvo, stavebníctvo
- Prax vo výrobe betónových výrobkov alebo v obsluhe miešačiek na betonárke výhodou
- Skúsenosti vo vedení voľne pohyblivých vozíkov (VZV) alebo platný preukaz na obsluhu VZV (W1) sú výhodou
- Ochota pracovať nadčas alebo občas v sobotu v prípade potreby prejavuje flexibilitu a odhodlanie
- Dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť sú nevyhnutné pre manipuláciu s bremenami a prácu v sťažených podmienkach
- Seriózny prístup k práci, zodpovednosť a spoľahlivosť sú kľúčové vlastnosti pre úspech v tomto type práce
- Tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, prejavuje schopnosť efektívne pracovať v tíme
- Flexibilita a ochota učiť sa nové veci a rozvíjať svoje schopnosti

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanesa Kotrá
Tel.: +421905482047
E-mail: poslať životopis