Можливість для людей з України

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Operátor vo výrobe betónovej dlažby so mzdou аž 1400 € a zabezpečené ubytovanie!

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac+ mesačné bonusy a príplatky do 400 EUR

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného operátora do výroby betónovej dlažby. Ako operátor vo výrobe budete zodpovedný za riadenie a obsluhu strojov a zariadení používaných pri výrobe betónovej dlažby.

- Riadenie a obsluha strojov a zariadení používaných pri výrobe betónovej dlažby
- Kontrola kvality výrobkov a zabezpečenie dodržiavania špecifikácií
- Údržba a čistenie strojov a zariadení
- Riešenie technických problémov a porúch
- Dodržiavanie bezpečnostných predpisov a postupov

  • perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania a možnosť odborného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
  • možnosť rýchleho kariérneho postupu na strojníka, príp. samostatného strojníka
  • pravidelné školenia a tréningy
  • príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • príspevok na dôchodkové poistenie (III. pilier)
  • finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, sociálna výpomoc v čase núdze
  • príspevok na podporu talentov a voľnočasových aktivít (MultiSport karta)
  • finančný príspevok na zdravú výživu a pri splnení firemných cieľov
  • kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
  • dni voľna naviac pri špeciálnych životných situáciách (svadba, narodenie dieťaťa, ....)

Ak máte záujem o túto pozíciu a spĺňate uvedené požiadavky, pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na spoluprácu!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ukrajinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

strojárstvo, stavebníctvo

Počet rokov praxe

1

  • prax vo výrobe betónových výrobkov, alebo pri obsluhe miešačiek na betonárke - veľká výhoda
  • prax vo vedení VZV, alebo platný preukaz na W1 - výhoda
  • ochota pracovať v prípade potreby nadčas, alebo občas v sobotu
  • dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť pre prácu s bremenami
  • ochota pracovať v sťažených pracovných podmienkach - hluk, prach, vibrácie ...
  • seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby, flexibilita
  • ochota učiť sa nové veci a vzdelávať sa

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanesa Kotrá
Tel.: +421905482047
E-mail: poslať životopis