Можливість для людей з України

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Šička, priemerná mzda 1000€ v čistom + príspevok na ubytovanie

Miesto práce
Devínska Nova Ves, Bratislava
Termín nástupu
hneď
900 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy do výšky 400€ + dochádzkový bonus 60€ + príspevok na ubytovanie

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú a spoľahlivú osobu na pozíciu šička. Vašou hlavnou úlohou bude práca s krajčírskymi strojmi, šitie a opravy odevov, ako aj práca v práčovni.

Ponúkame priemernú mzdu 1000€ v čistom a príspevok na ubytovanie.

Ak máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis a motivačný list. Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

- príspevok na ubytovanie 90€
- týždenné zálohy

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na 3 zmeny
- znalosť práce so šijacími strojmi

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Sofiia Pankiv
E-mail: poslať životopis