Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme vyštudovaných optometristov v Bratislave! Plat až 2700 EUR mesačne a ďalšie benefity

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 460 - 2 710 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nové posily pre očnú optiku v Bratislave na pracovnú pozíciu Optometrista.

Čo bude vašou prácou?

-stanovenie kvality zrakovej funkcie zákazníka
-doporučenie vhodnej korekčnej pomôcky
-poradenská činnosť
-predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok
-drobná administratívna činnosť

- Multisport karta
- vzdelávacie programy
- zvýhodnené stravné lístky
- 50% zľava na okuliare a kontaktné šošovky
- odmena za vernosť
- motivačné sútaže o zaujímavé finančné čiastky, či hmotné výhry

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite nám svoj životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysokoškolské vzdelanie v odbore Optometria, prípadne adekvátne vzdelanie v podobnom obore
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- profesionálny prístup k zákazníkom

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Emrich
Tel.: +421918840760
E-mail: poslať životopis