Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Operátor výroby - 1450 € mesačne. UBYTOVANIE ZADARMO

Miesto práce
okres Myjava
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ 500 príplatky a odmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme operátorov výrobných strojov pre spoločnosť zaoberajúcu sa produkciou papierových výrobkov.

Vašou náplňou práce bude:
- nastavenie a obsluha strojov
- nastavenie farebnej podtlače
- kontrola kvality
- odstraňovanie porúch

- ubytovanie zabezpečené ZADARMO
- príplatky a odmeny do výšky 500 eur
- odmena za vernosť do 1000 eur (za rok)
- strava vo firemnej jedálni
- príspevok do III. piliera
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona (na rekondičný pobyt)

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- farbocit
- prax/vzdelanie v strojníctve je výhodou
- ochota pracovať na 3 alebo 4 zmeny

Pracovná doba:
6:00-18:00 PO-PIA, 18:00-6:00 PO-PIA, tretí týždeň PO-PIA voľný = 3zmenný režim
6:00-18:00 – 5 dní, voľno - 5 dní, 18:00-6:00 – 5 dní, voľno - 5dní = 4zmenný režim

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Emrich
Tel.: +421918840760
E-mail: poslať životopis