Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme šikovného rozvodného elektrikára, mzda 1485 EUR mesačne s nástupom možným ihneď

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 350 EUR/mesiac+ 135 EUR variabilná zložka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonávanie údržby, obsluhy a manipulácie na elektrických zariadeniach výrobne,
- Vykonávanie pochôdzkovej činnosti a údržby na zverených technologických zariadeniach a vedenie dokumentácie,
- Spolupráca s odborným pracovníkom pri revízií elektrických zariadení a následné odstraňovanie zistených nedostatkov
- Zabezpečovanie a zaistenie pracoviska pred prácou,
- Obsluha vyhradených technických zariadení a strojov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie podľa § 22 alebo § 23
- vzdelanie v odbore elektrotechnika
- min. dĺžka odbornej praxe: 3 roky
- tímová práca
- zvládanie stresu

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alan Herian
E-mail: poslať životopis