Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Elektromontážnik,1200-1500 eur, zabezpečená strava vo firemnej jedálni, možnosť príspevku na dopravu, možnosť ubytovania, práca na jednu zmenu

Miesto práce
Černík
Termín nástupu
hneď
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac+variabilná odmena (až do 300 eur)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného elektromontážnika, ktorý by mal na starosti montážne a elektromontážne práce na vyrábaných strojoch a zariadeniach. Pracuje sa na zaujímavých projektoch nielen vo výrobnej hale v spoločnosti, ale aj priamo u zákazníka v teréne. Ide o prácu na jednu zmenu od 6::00 do 14:30.

Náplň práce:
elektrikárske a montážne práce na oddelení montáže
výjazdy na montáže k našim zákazníkom
práce na zaujímavých projektoch
samokontrola kvality podľa výkresovej dokumentácie
práca s technickými normami
zastrešenie montáže strojov čo triedia ( napríklad plechovky a plastové fľaše, čo sú v obchodoch). Stroje pre odpadové hospodárstvo.
Montovanie rôznych dopravníkov vo veľkých spoločnostiach.

práca aj na živnosť
možnosť nadčasov, preplácané podľa ZP
zabezpečené stravovanie v areáli spoločnosti, na výber z viac ako 10 jedál denne
príjemné pracovné prostredie rodinného typu
zabezpečenie ubytovania
stabilné zamestnanie
firemné akcie (vianočný večierok, guláš, turistický výlet)
práca v dynamicky sa rozvíjajúcej slovenskej spoločnosti
jedna 10 min. platená prestávka navyše
pri väčšej vzdialenosti možnosť príspevku na dochádzku
koncoročné odmeny
každoročné prehodnocovanie platu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

elektrotechnické vzdelanie
prax v odbore je podmienkou
min. požiadavka na elektrikára je § 22 alebo 23 - podmienka
samostatnosť
manuálna zručnosť
aktivita pri riešení technických problémov
ochota výjazdu na služobné cesty k našim zákazníkom v rámci SK, CZ

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis