Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Víš co s polámaným robotem nebo svářečkou?

Místo práce
Bratislava, Slovenská republika
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 770 EUR/měsíc150 EUR Prémie

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude vaší náplní práce:

Oprava robotických, zváracích a nitovacích zařízení
Nastavování a přestavování zařízení
Práce ve 3 nebo 4 směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stabilní pracovní příležitost v automotive
Mzdu ve výši 1770 EUR/měs. s možností prémie 100 - 150 EUR
13. plat
Příspěvek na dopravu

Informace o náboru

Práce je na 3 směny nebo 12 hodinové směny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Práce na pozici údržbáře strojních zařízení.
Zkušenosti s údržbou robotických zařízení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Červinka
E-mail: poslat životopis
ID: 4593350  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 770 EUR/měsíc