Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Majster v automotive

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného zmenového majstra do automobilovej výroby, ktorý má schopnosti viesť a riadiť tím zamestnancov.
Budete:
oordinovať zamestnancov vo výrobe a zaškoliť nových zamestnancov v príslušnej oblasti.
Ovládať a kontrolovať zváracie a prevádzkové zariadenia.
Kontrolovať výrobu a zodpovedať za kvalitu a kvantitu vyrobených dielov.
Odstraňovať jednoduché poruchy.
Spolupracovať na výrobnom plánovaní.
Podieľať sa na uvoľňovaní výroby v spolupráci s oddelením kvality.
Vypisovať a distribuovať výrobné správy a denné správy a zabezpečiť správne vyplňovanie.
Kontrolovať efektivitu výroby.
Motivovať a podporovať spolupracovníkov, viesť hodnotiace pohovory.
Organizovať pracovnú činnosť výrobných zamestnancov v prípade výpadku a poruchy zariadenia.
Zodpovedať za správnosť dochádzky zamestnancov.
V prípade potreby zastúpiť výrobných zamestnancov.
Kontrolovať dodržiavanie pracovných a kontrolných postupov.
Pracovať v trojzmennej alebo 4 zmennej prevádzke.

13. plat
Stravné lístky
Cestovný príspevok
Bezplatné jazykové kurzy pre zamestnancov (angličtina, nemčina).
Multisport karta.

Požiadavky na zamestnanca

Skúsenosti s riadením zamestnancov

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Červinka
E-mail: poslať životopis