Можливість для людей з України

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme šikovného skladníka na nočné zmeny!

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
dohodou
Od 901 EUR/mesiacso zákonnými príplatkami plat (za nočnú prácu a prácu v nedeľu): 1190€, +200€ výkonnostné odmeny, +80€ dochádzková odmena, +50€ príspevok na dopravu, +300€ náborový bonus, + 13. plat

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola a skladovanie náhradných dielov
- prebaľovanie materiálu
- štítkovanie/označovanie materiálu (nalepenie etikety na prebalený materiál)
- práca s bremenami
- práca so skenerom pri nákladke a výkladke tovaru
- spracovanie jednotlivých objednávok v rôznych systémoch

- príspevok na stravnú kartu/finančný príspevok v hodnote 6€ (5,05€ v čistom)
- výkonnostné odmeny vo výške 200€
- dochádzkový bonus vo výške 80€
- 50€ príspevok na dopravu
- 13. plat vyplácaný v januárovej výplate
- bonusy/odmeny za lojalitu
- darčekové/vianočné poukážky vo výške min. 140€
- štvrťročné preplácanie sociálneho fondu (šport, kultúra..)
- príspevok zamestnávateľa do DDS (III.pilier)
- plne hradené skupinové životné a úrazové poistenie
- firemné akcie (teambuildingy, večierky, family day...)
- množstvo ďalších výhod (ovocné dni, vitamínové balíčky, zamestnanecký prenájom vozidla...)

Neposkytujeme dopravu, preto je ideálne vlastniť auto, alebo bývať v okolí Lozorna. Je možné využiť aj autobusovú dopravu.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- ochota a chuť pracovať
- dochvíľnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alan Herian
E-mail: poslať životopis
ID: 4543920  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 901 EUR/mesiac