Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Skladník s obsluhou VZV s platom od 1157 € + ubytovanie a príspevok na dopravu

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 157 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy až do výšky 400 eur

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám stabilnú prácu v Bratislave v Devínskej Novej Vsi na 3 zmeny s platom aj 1400 EUR mesačne. Vieme zabezpečiť ubytovanie alebo príspevok na dopravu.
Neváhajte a pošlite nám váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
  • manipulácia s tovarom v sklade
  • evidenčný aj fyzický príjem tovaru v Centrálnom sklade
  • práca s VZV

  • zaujímavé platové ohodnotenie: základná zložka mzdy 1157 eur + príplatky a bonusy od vyše 200 eur
  • zabezpečujeme ubytovanie alebo príspevok na dopravu
  • poskytujeme týždenné zálohy
  • vyplácame 13. plat
  • prispievame do 3. piliera
  • poskytujeme príspevok na dopravu
  • poskytujeme zvýhodnené stravné lístky v hodnote 5,70 eur

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • prax s VZV
  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • ochota pracovať na 3 zmeny

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alan Herian
E-mail: poslať životopis