Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.
  • Výroba
    a priemysel

  • Automotive

  • Doprava
    a logistika

  • Administratíva

  • Manažéri
    a špecialisti

Poď pracovať do príjemného prostredia ako skladník. Vhodné aj pre ženy. Doprava je zabezpečená!

Miesto práce
Krakovany
Termín nástupu
hneď
983 EUR/mesiac+ bonusy 85 € + výkonnostný bonus 100 € + príspevok na dopravu 40€ + príplatky za zmennosť až do výšky 170€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov aj ženy na pracovnú pozíciu skladník s VZV. V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Pracovná náplň a zodpovednosti:
• Obsluha vysokozdvižného vozíka
• Zabezpečenie materiálu pre výrobné linky v
požadovanom čase
• Nakládka a vykládka kamiónov
• Spracovanie vstupného a výstupného materiálu
v systéme LN Infor 10
• Práca so skenerom
• Práca podľa pokynov nadriadeného
• Práca v 3-zmennej prevádzke

13-ty plat, kvartálne odmeny
ročná valorizácia miezd
postupný nárast mzdy prechodom do vyšších mzdových levelov
príspevok na dopravu 40€ mesačne
odmena za odporučenie kandidáta vo výške
350€
III. pilier dôchodkového sporenia
príplatky za nadčasy: v týždni 25%, v sobotu 50% a v nedeľu 100%
rodinné akcie, mikulášske balíčky
bohatý sociálny program
DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany, Madunice, Nižná, Horná Streda, Sokolovce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

VZV

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax/odborné znalosti:
Preukaz VZV
Prax na VZV minimálne 1rok
Chuť pracovať na 3 zmeny

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4500569  Dátum zverejnenia: 13.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac