Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Pracujte ako operátor výroby, lisu alebo lakovne so zabezpečenou dopravou

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac80 eur dochádzkový bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v Novom Meste nad Váhom ako operátor výroby / operátor lisu / operátor lakovne. Dopravu poskytujeme zadarmo. Na pracovisku je zabezpečené aj jedlo - dá sa vybrať z 5 možných jedál. Ide o pácu na 3 zmeny.

Vašou náplňou práce bude:
  • montáž vonkajších / vnútorných spätných zrkadiel,
  • odoberanie plastových výliskov,
  • nakladanie a odoberanie lakovaných dielov z/na lakovaciu linku,
  • vizuálna kontrola výrobkov,
  • balenie výrobkov podľa predpisu,
  • dodržiavanie kvality a štandardov.

  • možnosť nastúpiť aj ihneď
  • zaujímavé platové podmienky - 820 € základ + 80 € variabilná zložka+ 50 € + bonusy a príplatky + 13. a 14. plat
  • stravné lístky
  • firemné akcie pre zamestnancov
  • zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál (0,50 € za stravnú jednotku)
  • príjemné a čisté pracovné prostredie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • manuálna zručnosť
  • práca s VZV
  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť
  • samostatnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alan Herian
E-mail: poslať životopis