Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Poď pracovať do príjemného prostredia. Hľadáme šikovných operátorov výroby. Doprava zabezpečená!

Miesto práce
Vyšné Kamence, Terchová
Termín nástupu
hneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 950 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných operátorov výroby priamo do kmeňa spoločnosti. Pracuje sa na 12-hod. zmeny a doprava je zabezpečená zdarma. V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis.

Náplň práce:

obsluha liniek ovládaných dotykovým počítačom na výrobu plastových profilov,
kontrola použitého materiálu a jeho množstva podľa výrobnej karty,
balenie a kontrola produktov podľa výrobných inštrukcií a následný záznam výsledkov kontroly,
vypisovanie všetkých záznamov súvisiacich s výrobou,
po skončení výroby ošetrenie (vyčistenie) nástrojov,
chystanie nástrojov na nasledujúcu výrobu v zmysle plánu výroby,
správna identifikácia produktov nalepovaním čiarového kódu,
separácia odpadu z liniek a udržiavanie jeho čistoty.

zaujímavé platové ohodnotenie:
základná hodinová mzda 4,75 EUR + príplatky a bonusy až do výšky 350 EUR
rôzne odmeny pri splnení kritérií - odmena za nečerpanie fajčiarskych prestávok, dochádzkový bonus, odmena do výšky 13. platu
pravidelný mesačný príspevok do 3.piliera
nočný príplatok vyplácaný už od 18:00
1 voľná pracovná zmena za pol rok v prípade plnej dochádzky
závodná jedáleň - k dispozícii 6 jedál
práca priamo v kmeni stabilnej medzinárodnej spoločnosti
zabezpečená doprava smer z Terchovej a zo Žiliny zdarma
práca na 12-hod. zmeny s voľnými víkendami
rôzne ďalšie benefity a výhody na základe interných smerníc

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
zodpovednosť
prax vo výrobe výhodou

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis