Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Poď pracovať do príjemného prostredia, hľadáme skladníkov. Doprava je zabezpečená !

Miesto práce
Krakovany
Termín nástupu
ihneď
983 EUR/mesiac+ bonusy 85 € + výkonnostný bonus 100 € + príspevok na dopravu 40€ + príplatky za zmennosť až do výšky 170€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná náplň a zodpovednosti:
• Obsluha vysokozdvižného vozíka
• Zabezpečenie materiálu pre výrobné linky v
požadovanom čase
• Nakládka a vykládka kamiónov
• Spracovanie vstupného a výstupného materiálu
v systéme LN Infor 10
• Práca so skenerom
• Práca podľa pokynov nadriadeného
• Práca v 3-zmennej prevádzke

Benefity:
• 13-ty plat, kvartálne odmeny
• ročná valorizácia miezd
• postupný nárast mzdy prechodom do vyšších
mzdových levelov
• príspevok na dopravu 40€ mesačne
• odmena za odporučenie kandidáta vo výške
350€
• III. pilier dôchodkového sporenia
• príplatky za nadčasy: v týždni 25%, v sobotu 50%
a v nedeľu 100%
• rodinné akcie, mikulášske balíčky
• bohatý sociálny program
DOPRAVA FIREMNÝM AUTOBUSOM ZDARMA zo smerov Piešťany, Veľké Kostoľany, Madunice, Nižná, Horná Streda, Sokolovce.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

VZV

Počet rokov praxe

1

Prax/odborné znalosti:
Preukaz VZV
Prax na VZV minimálne 1rok
Chuť pracovať na 3 zmeny

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4484175  Dátum zverejnenia: 9.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac