Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Práca s ubytovaním v stabilnej firme - Operátor výroby

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
720 - 1 200 EUR/mesiacZahŕňa v sebe: základná mzda + príplatky + prémie - v závislosti od skúseností uchádzača

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nástrojárske práce ( kontrola jednotlivých častí, príprava formy pre odlievanie )
- jemné dočisťovanie tvarových častí od nalepeného kovu, zabrusovanie po frézovaní
- čítanie výkresovej dokumentácie, dielenských zákaziek a ich správna realizácia
- znalosť a zručnosť so zalešťovaním a pasovaním dielov
- skúsenosti s obsluhou zdvíhacích zariadení vítané

- 13. a 14. plat.
- Práca v stabilnej spoločnosti.
- Príplatky za zmennosť a sťažené prostredie nad rámec zákona.
- Ubytovanie zadarmo
- Prémie za výkon
- Benefity - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- Zabezpečená autobusová doprava z Handlovej a okolia pre zamestnancov

V prípade záujmu pošlite svoj životopis alebo nás kontaktujte telefonicky.
+421918692894
+421917847746
Pohovory plánujeme na každý pracovný deň.
Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať na zmeny
- technické myslenie
- manuálne zručnosti

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis