Reagujte bez životopisu

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Poď pracovať do skladu v Ivanke pri Dunaji. Iba 1 zmena!

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac+ 200 vykonový bonus + 50 dochádzkový bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme baličov pre prosperujúcu logistickú spoločnosť. Ide o fyzicku náročnejšiu prácu na jednu zmenu od pondelka do piatku (8:00 - 16:30).
Možnosť privyrobenia si aj počas víkendov!

Vaša náplň práce bude pozostávať z nasledovných úkonov:

  • práca s tovarom
  • príjem, triedenie a príprava tovaru
  • vychystávanie a balenie zásielok
  • kompletizácia zásielok pre jednotlivé e-shopy
  • práca so skenerom

  • JEDNA pracovná zmena v klasickom pracovnom čase,
  • dochádzkový BONUS (50 Eur),
  • možnosť privyrobiť si cez víkendy,
  • ponúkame týždenné zálohy,
  • stravné lístky,
  • pracovný odev + oblečenie navyše (mikina, tričká,...atď.)
  • výborne dostupná lokalita
  • možnosť kariérneho rastu,
  • budovanie nového kolektívu.

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od Vás sa bude požadovať:

  • chuť pracovať
  • dobrá nálada
  • samostatnosť
  • vhodnejšie pre mužov

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4478146  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac