Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Skladník s VZV na jednozmennú prevádzku s platom až 1040 € + bonusy

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 040 EUR/mesiac87,50 dochádzkový bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si hľadáte stabilnú prácu na dohodu v príjemnom pracovnom prostredí, tak máme ponuku práve pre vás. Momentálne obsadzujeme pozíciu skladník s VZV v logistickom parku v Senci. Ak chcete pracovať v jednozmennej prevádzke, tak neváhajte a pošlite nám váš životopis a my vás budeme kontaktovať.

Náplň práce:

- Vykládka kontajnerov
- Balenie paliet
- Prebaľovanie plachiet
- Pomocná práca na xdocku vykládka/nakládka podľa pokynov nadriadéneho vedúceho zmeny
- Obsluha VZV – preukaz VZV nutný.
- Práca v jednozmennej prevádzke – bežná pracovná doba 7:00-15:30 pondelok-piatok (nepracuje sa počas víkendov a sviatkov), s prípadnými nadčasmi do 17-18:00.

- Stravné 4,5€/deň poskytované každý pracovný deň bez ohľadu na neprítomnosť (lekár, dovolenka..)
- Dochádzkový bonus
- Stabilný zamestnávateľ
- Jedná zmena 7:00 - 15:30

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- oprávnenie na VZV (nutnosť)+ skúsenosti
- chuť pracovať
- tímový hráč

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis