Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme skladníka do Nového Mesta nad Váhom - doprava zadarmo, bez nočných zmien

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
835 EUR/mesiac+ 80 eur variabilná zložka + bonusy a príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte v Novom Meste nad Váhom ako manipulant (skladník). Dopravu Vám ZABEZPEČÍME ZADARMO.
Na pracovisku je zabezpečené aj jedlo - dá sa vybrať z piatich možných jedál.
Práca na 2 zmeny, ranná a poobedná.
Je možnosť privyrobiť si aj počas víkendov.

Náplň práce:
-Prebaľovanie/ prekladanie materiálu podľa pracovných a baliacich predpisov.
-Správne vyskladňovanie materiálu zo skladu materiálu na výrobné linky.
-Zodpovedá za správnosť vydaného tovaru podľa druhu a množstva.
-Zabezpečuje dostatočnú zásobu tovaru vo výrobe a supermarkete , zodpovedá za správnosť výdaja tovaru do supermarketu.
- Podieľanie sa na inventúrach.

-Možnosť nastúpiť aj ihneď
-Zaujímavé platové podmienky - 835 € základ + 80 € variabilná zložka+ bonusy a príplatky + 13. a 14. plat
-Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
-Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
-Príjemné a čisté pracovné prostredie

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

-manuálna zručnosť
-ochota pracovať na zmeny
-zodpovednosť
-samostatnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis