Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Pripojte sa k tímu nastavovačov strojov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6,3 EUR/hod.+ bonusy a príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s nastavovaním strojov alebo strojárske vzdelanie? Potom hľadáme práve Vás! Pracujte pre stabilnú spoločnosť so zaujímavým finančným ohodnotením. Pracuje sa v nepretržitej prevádzke - 8 hodinové zmeny (3 dni robíte a 2 dni ste doma).

Vašou náplňou práce bude:
  • predpríprava výrobnej linky - príprava polotovarov do výroby a umiestňovanie do podavačov
  • manuálne ukladanie do výrobnej linky
  • kontrola linky a zásobovanie

Po zaškolení:
  • udržiavanie produktivity výrobných zariadení
  • nastavenie a udržiavanie procesných parametrov
  • kontrola kritických parametrov vo výrobnom procese
  • vyraďovanie (odpad) výrobkov, nadmerná spotreba materiálu

  • zaujímavé finančné ohodnotenie - hodinová mzda (1-2. mesiac): 6,30 EUR, (3-4. mesiac): 7,10 EUR, (5-6. mesiac): 8,00 EUR
  • dochádzkový bonus: 6 EUR za každú zmenu
  • príjemné a čisté pracovné prostredie
  • po zaškolení prestup do kmeňového stavu cca po 3-4 mesiacoch podľa šikovnosti
  • po zaškolení a prestupe pod kmeňový stav zvýšenie príjmu podľa šikovnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • stredoškolské bez maturity - technické zameranie
  • technické myslenie
  • zodpovednosť a dochvíľnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4366839  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.