Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme elektrotechnika na jednu zmenu s platom od 1 100 eur

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacod 1100 eur + bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta pôsobiaceho v strojárskom priemysle hľadáme elektrotechnika s nástupom priamo do kmeňa. Práca je na jednu zmenu (od 6:00 do 14:30). Základná mesačná mzda je od 1100 eur a po skúšobnej dobe je garantované zvýšenie platu. Ak máte elektrotechnické osvedčenie - § 21 ,neváhajte nám poslať vaše CV a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
  • vykonávať mechanickú montáž strojov
  • vykonávať montáž elektronických podskupín strojov
  • preberanie materiálu zo skladu a kontrolovanie jeho kvantity a kvality na základe výdajky materiálu
  • dodržiavať požadovanú kvalitu výrobkov
  • zdieľanie získaných informácií s ostatnými kolegami

  • základná mesačná mzda: 1100 eur a po skúšobnej dobe sa plat zvyšuje
  • bonusy a extra príplatky mimo zákonníka práce
  • prácu v jednozmennej prevádzke v čistom pracovnom prostredí
  • 50% z 13-tej mzdy bez nadväznosti na firemné výsledky
  • ročný bonus
  • príspevok do DDS
  • nástup priamo do kmeňa spoločnosti
  • príspevok na údržbu pracovného oblečenia 2x do roka po 30 EUR
  • finančná odmenu za senioritu
  • náborovú prémiu za odporúčaného kandidáta 1000€
  • 2 dni pracovného voľna nad rámec zákonníka práce
  • stravné lístky v hodnote 4,50€ nad rámec zákonníka práce vo forme gastro karty
  • zamestnanecká autobusová doprava

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • §21
  • prax s prácou s elektrotechnickými zariadeniami - výhodou
  • vodičský preukaz sk.B
  • manuálna zručnosť
  • samostatnostný a zodpovedný prístup k práci

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis