Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme expedientov s vysokozdvižným vozíkom a s platom aj 1 000 €

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 060 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého kolegu na dlhodobú spoluprácu, s ktorým je radosť spolupracovať. Zodpovednosť a spoľahlivosť je samozrejmá aj na našej strane.
Pracovať budete v čistej a klimatizovanej dvoj-zmennej prevádzke (pondelok-piatok, ranná zmena 5:45-14:00, poobedná zmena: 14:00-22:15)

Vašou náplňou práce bude:
  • Vykladanie, nakladanie a správne zaskladnenie tovaru v sklade pomocou VZV
  • Kontrola množstva a kvality prijatého a vydávaného tovaru
  • Triedenie vychystaných zásielok podľa rozvozových smerov
  • Evidenciu a vychystávanie tovaru v správnej kvantite a kvalite
  • Správne balenie tovaru a ochranu zásielok pred poškodením
  • Starostlivosť o technický stav zvereného VZV

  • Dochádzkový bonus
  • Odmeny a výkonnostné prémie v závislosti od dosiahnutých výsledkov a kvality práce
  • Letný a zimný bonus spolu až do výšky 1 mesačného platu
  • Príspevok do DDS
  • Narodeninový deň voľna
  • Zamestnanecké zľavy na produkty
  • Zamestnanecká pôžička
  • Možnosť zriadiť Multi sport kartu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • skúsenosť s VZV podmienkou
  • samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
  • fyzická zdatnosť a manuálna zručnosť
  • ochota pomôcť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis