Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

V novom roku nová práca - staňte sa Obsluhovateľom zariadenia s platom aj 1200 EUR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
811,75 - 1 200 EUR/mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú prácu v Devínskej Novej Vsi na 3 zmeny s platom aj 1200 EUR mesačne. Jedná sa o obsluhu strojov pri výrobe komponentov pre automotive - nie pásovú výrobu. Vieme zabezpečiť ubytovanie alebo príspevok na dopravu. Neváhajte a pošlite nám váš životopis, aby sme Vás mohli ihneď kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
  • obsluha zariadenia, vkladanie a vykladanie dielov karosérií
  • manipulácia s dielmi, ich kontrola dielov a zapisovanie výsledkov kontroly
  • triedenie, balenie a jednoduché opravy dielov
  • odstraňovanie drobných porúch

  • zaujímavé platové ohodnotenie: základná zložka mzdy 811,75 eur + príplatky a bonusy až do výšky 400 eur
  • zabezpečujeme ubytovanie
  • poskytujeme týždenné zálohy
  • vyplácame 13. plat
  • prispievame do 3. piliera
  • poskytujeme zvýhodnené stravné lístky v hodnote 4,20 €
  • máme príspevok na dopravu

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • ochota pracovať na 3 zmeny

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4228421  Dátum zverejnenia: 30.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 811,75 EUR/mesiac