Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Nový rok, Nová Práca so synergie - hľadáme šikovné šičky s nástupom ihneď s možnosťou ubytovania

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacmožnosť zarobiť až 1200 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás šitie a práca s odevmi? Tak potom sa ihneď pridajte k nám a staňte sa súčasťou kolektívu na oddelení šitia a opravy pracovných odevov.
Práca na 3 zmeny s možnosťou veľmi dobre si finančne privyrobiť pomocou nadčasov.

Náplňou práce bude:

  • úprava pracovných odevov
  • rôzne drobné opravy pracovných odevov
  • našívanie loga a kontrola hotových odevov
  • práca so šijacimi strojmi
  • manipulácia s odevmi, balenie odevov

  • možnosť zarobiť až 1200 € (750 € základ + bonus 300/400€ + príplatky nad rámec zákona)
  • zabezpečené ubytovanie
  • zázemie stabilnej zahraničnej spoločnosti
  • príspevok na ubytovanie 100 €
  • týždenné zálohy
  • káva, čaj, voda voľne k dispozícii
  • nástup možný ihneď

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

  • manuálna zručnosť
  • znalosť práce so šijacími strojmi
  • chuť pracovať

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis