Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme výrobného pracovníka na jednu zmenu s platom 1000 €

Miesto práce
Trakovice
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste si nájsť stabilnú a dobre platenú prácu ? Ponúkame Vám prácu výrobného pracovníka v Trakoviciach. Pracovná doba je na jednu zmenu. Mzda sa pohybuje okolo 1000 € , ale po skúšobnej dobe sa plat navyšuje. V prípade , že Vás ponuka zaujala neváhajte nám poslať Váš životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
  • pomoc pri varení sirupov, pridávanie surovín do kotlov
  • potravinárske alebo chemické zameranie na pochopenie receptúr a varenia sirupov
  • plnenie sirupov do vratných obalov (kyvety, fľaše, bandasky a podobne)
  • sanitácia vratných obalov
  • udržiavanie čistoty po vykonaní práce
  • práca na poloautomatizovanej plniacej linke

  • fixný plat : 1000 €
  • po skúšobnej dobe sa mesačná mzda navyšuje
  • príležitosť na neustále vzdelávanie
  • mierne flexibilný pracovný čas

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

  • stredná škola s maturitou zameraná chemicky – potravinársky odbor
  • práca v potravinárskom priemysle - PODMIENKA
  • logické myslenie
  • ochota učiť sa nové veci
  • nápomocnosť
  • samostatnosť
  • pedantnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4172577  Dátum zverejnenia: 30.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €