Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Hľadáme brigádnikov na balenie a štítkovanie tovaru!

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
IHNEĎ
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
4,3 - 6 EUR/hod.na dohodu 4,3€-5€/hod, na živnosť 6€/hod

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si stabilnú a dobre platenú brigádu? Práve naberáme brigádnikov na balenie a štítkovanie tovaru v Senci. Ide o fyzicky nenáročnú prácu, ktorá je mimoriadne vhodná pre študentov, ale nie je to podmienka. Doprava zabezpečená nie je - nutné zabezpečiť si dovoz sám autom alebo autobusom. Pracovná doba je od 8:00 do 16:00.

Hlavná náplň práce:

  • vykladanie kontajnerov
  • štítkovanie tovaru
  • balenie a páskovanie krabíc
  • ukladanie na palety a balenie paliet

  • fyzicky nenáročná práca
  • zaujímavé platové ohodnotenie (ak na dohodu: pri odpracovaní do 100 hodín mesačne - 4,3€/hod, 100 a viac hodín - 5€/hod + gastrolístky, ak na živnosť: 6€/hod)
  • možnosť pracovať pre medzinárodne pôsobiacu spoločnosť
  • príjemné pracovné prostredie
  • možnosť stabilnej brigády

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • svižné tempo
  • chuť do práce
  • zodpovednosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4135374  Dátum zverejnenia: 4.8.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.