Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Baví Vás práca skladníka/čky? Pripojte sa do tímu v Lozorne a pracujte bez nočných zmien

Miesto práce
Lozorno
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiac850€ + bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o stabilnú a dobre platenú prácu? Do skladu v Lozorne hľadáme skladníkov/čky s platovým ohodnotením, ktoré môže byť aj viac ako 1 000 €. Pracuje sa na 2 zmeny (ranná a poobedná). V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
  • kontrola a skladovanie náhradných dielov
  • prebaľovanie materiálu
  • označovanie materiálu - nalepenie etikety na prebalený materiál
  • naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru (práca so skenerom)
  • spracovanie objednávok v rôznych systémoch

  • fixný plat 850 €
  • dochádzkový bonus 80 €
  • výkonnostný bonus po SD 100 €
  • gastrolístky: 4 € - plne hradené
  • 13. plat (raz ročne - základná mzda)
  • príspevok do DDS: max 3%
  • darčekové poukážky: 10 € mesačne, vyplácané v decembri
  • multisport karta

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti v sklade - výhodou, nie podmienkou
  • chuť pracovať
  • zodpovednosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis