Reagujte bez životopisu

Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Pracuj ako operátor výroby s ubytovaním a dopravou zadarmo !

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
780 - 850 EUR/mesiac780 € + 65€ variabilná zložka + bonusy a príplatky

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do zabehnutej medzinárodnej prevádzky v automobilovej výrobe. Ubytovanie a dopravu z Piešťan aj Trenčína zabezpečíme zadarmo. Jediné, čo od Teba očakávame je chuť do práce a ochota pracovať na zmeny (možnosť výberu z 3 a 4-zmennej prevádzky).

Vašou náplňou práce bude:

  • vizuálna kontrola výrobkov, manipulácia s výrobkami
  • montáž spätných zrkadiel do automobilov
  • balenie finálnych výrobkov podľa predpísaných postupov
  • dodržiavanie kvality a štandardov
  • práca na zmeny

  • Ubytovanie a doprava je ZDARMA (doprava - smer Trenčín a Piešťany)
  • Zaujímavé platové podmienky
  • Nenáročná práca
  • Poskytujeme TÝŽDENNÉ ZÁLOHY
  • Zabezpečené stravovanie na pracovisku - výber z 5 jedál
  • Príjemné a čisté pracovné prostredie
  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Množstvo zamestnaneckých benefitov (športové aktivity, masáže, kozmetika, a pod.)

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na zmeny
  • zodpovednosť
  • samostatnosť
  • práca je vhodná pre mužov aj ženy
  • manuálna zručnosť

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis