Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Pracujte ako operátor výroby s nástupom priamo do kmeňa firmy

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 € + bonusy

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujte ako operátor vyroby pre zahraničnú spoločnosť zameranú na výrobu mechanických komponentov. Vašou úlohou bude sledovať stroje a kontrolovať výrobu nových špičkových dielov. Po nástupe do práce idete priamo pracovať do kmeňu firmy

Vašou náplňou práce bude:
  • kompletná obsluha obrábacieho stroja
  • realizácia a kvalita výrobného procesu v súlade s technickou dokumentáciou
  • výroba komponentov včas, v požadovanej kvalite a množstve, podľa platného technologického postupu a
konštrukčnej dokumentácie

  • fixná hodinová tarifa 4,30 EUR/ hodinu
  • variabilná zložka: dochádzkový bonus: 150 € (vyplácaný je každé 3 mesiace)
  • príplatky za nadčasy , víkendovú prácu a nočnú zmenu
  • vernostný bonus za každé tri odpracované roky
  • stravovanie poskytované formou teplého jedla alebo nabitia stravovacej karty
  • práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
  • príspevok zamestnávateľa do 3.piliera
  • možnosť kariérneho rastu na pozíciu Zmenový majster, Zoraďovač CNC strojov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • základná obsluha strojov
  • znalosť čítania technickej dokumentácie
  • práca s meradlami
  • ochota pracovať na tri zmeny

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4080886  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € + bonusy