Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Pracujte ako CNC frezar s nastupom ihneď a platom od 1400 €

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
Dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1400 € , možnosť zvýšenia v závislosti od skúseností

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte si v tomto období stabilnú prácu s výborným zárobkom ? Ponúkame Vám prácu CNC frézara v Malackách s plne zabezpečeným stravovaním na pracovisku. Pracovná doba je rozdelená do zmien, pri platových podmienkach je možnosť dohody podľa skúseností kandidáta

Vašou náplňou práce bude:
  • frézovanie na CNC frézach v kusovej výrobe podľa výkresovej dokumentácie
  • čítania výkresov a meranie súčiastok pri stroji
  • práca s 3 osou alebo 5 osou frézou
  • nastavenie a obsluhovanie CNC fréz v systéme Heidenhain

  • zaujímavé platové ohodnotenie: 1100 - 1400 € , možnosť dohody podľa skúseností kandidáta
  • výkonnostné prémie
  • 13 plat
  • zabezpečené stravovanie na pracovisku
  • práca na tri zmeny
  • časová flexibilita
  • firemné benefity

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

  • znalosť systému Heidenhain
  • skúsenosti s obsluhovaním CNC fréz (3 osá alebo 5 osá fréza)
  • prax v kusovej výrobe výhodou

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4080269  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100 - 1400 € , možnosť zvýšenia v závislosti od skúseností