Našou prácou
je vaša kariéra

SYNERGIE je pôvodom francúzska personálno-poradenská spoločnosť. Na slovenskom trhu pôsobí už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Technicko-obchodný pracovníka do predajne s nástupom ihneď

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 €- 1125 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás komunikácia a práca s ľudmi ? Ak áno máme pre Vás pracovnú ponuku na pozíciu technicko-obchodného predajcu do predajne. Pracovná doba je od pondelka do piatka (7:00-15:00 hod.). Mesačná mzda je v rozmedzí 900 € - 1125 €. Samozrejmosťou sú príplatky a bonusy. V prípade záujmu nám neváhajte poslať životopis a my Vás budeme kontaktovať.

Vašou náplňou práce bude:
  • obsluha zákazníkov predajne ParkerStore
  • výroba hydraulických hadíc, drobné opravy hydraulických prvkov
  • poskytovanie technického poradenstva zákazníkom
  • aktívne ponúkanie tovaru
  • prezentovanie tovaru spoločnosti

  • mesačná mzda: 900 € - 1125 €
  • mesačné bonusy a príplatky
  • pohybliva mesačná brutto mzda 25 % po skúšobnej dobe
  • 13. a 14. plat

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • stredoškolské vzdelanie technického smeru - VÝHODOU
  • užívateľská znalosť: MS Windows, Outlook, Excel, internet
  • vodičský preukaz sk. B
  • dobré komunikačné zručnosti
  • zodpovednosť
  • ochota pracovať

SYNERGIE je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov. Našimi klientmi sú stabilní zamestnávatelia s dlhoročnou históriou na lokálnom a medzinárodnom trhu.

Sme členom skupiny SYNERGIE Group, ktorá je 5. najväčším poskytovateľom HR služieb v Európe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Sedláček
Tel.: +420601358064
E-mail: poslať životopis
ID: 4076908  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 €- 1125 €