Customer Success Manager - top medzinárodná e-commerce spoločnosť

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Ihneď, resp. záleží na možnostiach kandidáta
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiacZávisí na skúsenostiach kandidáta

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre top globálnu spoločnosť v oblasti e-commerce a spracovania dát hľadáme Customer Success Manažéra. Budete zodpovedať za budovanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi a pomáhať im zvyšovať ich výkonnosť s využitím platformy. Ak vás láka dynamické prostredie rýchlo sa rozvíjajúcej firmy, táto príležitosť je to pravé.

Čo budete na pozícii zastrešovať:
  • Vytváranie a udržiavanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
  • Budovanie zákazníckej dôvery, spokojnosti a lojality
  • Analýza a hodnotenie potrieb zákazníkov – zisťovať, ako platforma spĺňa požiadavky zákazníka a či sú možné oblasti pre zlepšenie
  • Poskytovanie poradenstva a školení zákazníkom
  • Úzka spolupráca s obchodným oddelením

  • Flexibilná pracovná doba
  • Príjemná a priateľská kultúra založená na dôvere
  • Silné zameranie na vzdelávanie a rozvoj
  • Pravidelné teambuildingy
  • Referenčný program

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá je svetovým lídrom v oblasti spracovania veľkého množstva dát. Jedná sa o medzinárodne uznávanú platformu, ktorá je schopná zhromažďovať, analyzovať a aktivovať údaje o zákazníkoch v reálnom čase prostredníctvom viacerých kanálov. Medzi jej zákazníkov patria top spoločnosti z celého sveta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Slovenský/ český jazyk na pokročilej úrovni, resp. ako materinský jazyk
  • Aktívna angličtina – písomná aj ústna, budete súčasťou medzinárodnej spoločnosti a čaká vás interakcia s globálnymi klientami
  • Background v oblasti online/ digital marketingu, e-commerce
  • Skúsenosti v online analýze, A/B testovaní, BI, výkonnostnom marketingu, produktovom manažmente, optimalizácii kampaní, automatizácii, segmentácii zákazníkov, atď.
  • Ambiciózna osobnosť so skvelými prezentačnými schopnosťami, schopná budovať vzťahy

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt